Aveda Hand Relief Night Renewal Serum

16 Aralık 2014

Aveda çevreye karşı duyarlılığıyla bilinen çevre ve cilt dostu bir marka, daha önce çok severek kullandığım saç bakım ürünlerini tanıtmıştım şimdi ise yepyeni bir ürünü karşımızda !

Aveda_Hand_Relief1Aveda Hand Relief Night Renewal Serum

Yüzümüzden yaşlanma izlerini saklayacak bir çok metod uygulayabiliriz ancak ellerimiz gerçeği gizlemeyecektir eğer ki iyi bakılmadılarsa…

Aveda_Hand_ReliefAveda' nın bu serumu yaşlanma etkilerini ve ellerdeki lekelenmeleri azaltmayı amaçlıyor. Günden güne aydınlatarak ellerin daha bakımlı ve sağlıklı görünmesini hedefliyor. Kırık beyaz renkte, yarı akışkan kıvamda ve yoğun bitkisel kokusu var.

Aveda_Hand_Relief3Akşamları temizlenmiş ellerimize 2 pompa uygulamak yeterli. Bende henüz lekelenme ya da kırışma gibi bir durum olmadığından bu etkisini deneyimleyemiyorum ancak uyguladığım günlerde ellerim daha aydınlık ve diri, tırnak etlerim daha sağlıklı görünüyor. Sabah yumuşacık ellerle uyanıyorum, kuruluk probleminin çözümüne katkı sağlıyor. Rahatlatıcı bir etkisi var.

Aveda_Hand_Relief2Yaşın ilerlemesiyle ellerinde zamanın izlerini gizleyemeyenler ya da bu sorunla karşılaşmak istemeyenler için Aveda Hand Relief Night Renewal Serum iyi bir çözüm olabilir.

Ürün 30 ml,  Fiyatı 90 TL

Aveda ürünlerini, Aveda Salonlarından temin edebilirsiniz.

Sevgiler :) 

You Might Also Like

2 Yorum

  • Cevapla gulozek 18 Aralık 2014 at 14:40

    bu kadar fazla ürün denemenin yan etkileri oluyor mu? ben cok sık ürün degıstırırım, tam anlamıyla aradıgım urunu bulamadıgım ıcın karma cildimde lekelenme oldu sanırım.

  • Cevapla Bakımlı Cilt 17 Aralık 2014 at 14:00

    Canım bilgi için teşekkürler, kremi alıp deneyeceğim.

  • Bir Yorum Yaz