Benefit Sun Beam

16 Eylül 2014

Benefit' in ünlü likit aydınlatıcısı Sun Beam, bir kapanıp bir açan sonbahar gününde konuğum. 

Benefit_Sunbeam3

Aydınlatıcılar makyaj hayatınızda önemli bir yere sahipse Sun Beam'i mutlaka tanıyorsunuzdur. Sun Beam' in kutusunda iddialı bir slogan yazıyor. ' Sıvı güneş ışığı bu şişenin içinde ' ! Altın ışıltılı bronz aydınlatıcı. Işıltı derken kesinlikle simli bir yapıdan bahsetmiyorum. Ambalajı, oje şişesi formunda. Fırçası ile azıcık ürün alıp ister parmaklarınızla isterseniz MAC 187, 130 tarzı fırçalarınızla uygulayabilirsiniz. Uygulama yapmak istediğim bölgeye bir kaç nokta koyup parmaklarımla yayıyorum. Bence en güzel uygulama parmaklarla yapılıyor.

Benefit_Sunbeam1

Bronz aydınlatıcı olması işime geliyor tıpkı M.A.C Soft & Gentle gibi Sun Beam'de benim ten rengime hitap ediyor. Açık tenlilere daha çok hitap ettiğini düşündüğüm High Beam ile bir türlü yıldızımız barışmamıştı.

Benefit_Sunbeam

Esmer tenlerde direkt aydınlatıcı görevi görüyor ama açık tenliyseniz aydınlatmanın yanında sizin teninize renk katacaktır. Aslında her ten rengine uyacak bir ürün ama tam hakkını esmer tenlerde veriyor. Sun Beam'i isterseniz fondöteninizle karıştırarak daha canlı ve ışıltılı bir duruş sağlayabilirsiniz. Ancak ben tek başına kullanmayı seviyorum. Kaş altına, yanaklara, dudak çizgisi üstüne ve burun üstüne uygulanabilir. Cildi yağlanmış gibi gösteren aydınlatıcılardan değil aksine canlı ve sağlıklı gösteriyor. Güneş altında kalmışsınız da teninizde bronz bir ışıltı kalmış gibi.  Kalıcılığı başarılı, likit yapıda hafif bir ürün olduğu için fondötenle ve ciltle hemen bütünleşiyor. 

Benefit_Sunbeam2

Islak görünümlü bronz ten havası vermek için çok uygun bir ürün.

Sephora Mağazaları'ndan alabilirsiniz.

Sevgiler :) 

Makyaj Blogu:

  • aydınlatıcı makyaj ürünleri
  • likit aydınlatıcı
  • revlon aydınlatıcı
  • aydınlatıcı fiyatları
  • likit ve stick aydınlatıcı önerileri
  • sun beat benefit

You Might Also Like

1 Yorum

  • Cevapla mynet hava durumu 17 Eylül 2014 at 06:01

    güzel post teşekkürler.

  • Bir Yorum Yaz