Bourjois Touche Healthy Mix Kapatıcı

Yakın zamanda tanıştığım ve o gün bugündür elimden düşmeyen bir kapatıcıdan bahsedeceğim.

Bourjois Touche Healty Mix Concealer

YKM'de 3 al 2 öde kampanyası varken hem Bourjois Healthy Mix Fondöteni hem de Healty Mix'in iki farklı kapatıcısını almıştım.

Bourjois Healthy Mix Kapatıcılardan birisi sık sık gördüğünüz tüpte olan diğeri ise kalem şeklinde fırçalı kapatıcı…

Öncelikle Bourjois Touche Healty Mix Concealer'i tanıyoruz …

Bourjois Touche Healthy Mix Concealer'ı geç keşfettiğim için çok kızıyorum kendime, şimdiye kadar kullandığım en iyi en hafif kapatıcı.Göz altıma ve burun kenarındaki kırmızılıkları kapatmak için kullanıyorum.

Fondöteni gibi  akışkan yapılı.Kolay dağılıp hemen emiliyor. Nemlendirme özelliği var ve yumuşacık bir his veriyor.Fondötende hissettiğimiz meyve kokusu yok. Yarı mat doğal bir bitiriş sağlıyor.

Orta kapatıcılıkta.

Swatch alıntıdır…

NC 40-41 olan cilt rengime 62 Beige Rose tam oldu ! Ben kapatıcının panda etkisi yapanını sevmiyorum. Göz altı aydınlık ama ten rengi ile yakın olmalı bembeyaz olmamalı.

62 Beige Rose o nedenle tam istediğim gibi. 3 farklı tonu var.

Kalem şeklindeki Bourjois Touche Healthy Mix Kapatıcı fırçalı bir uca sahip.Tabanı çevirerek fırçaya istediğiniz miktarda ürün gelmesini sağlıyorsunuz. Akışkan yapıda olduğu için azıcık ürün bile işinizi görüyor.Ben yeterli miktarda çıkardığım ürünü kendi fırçası yardımıyla gözaltıma minik minik noktalar şeklinde bırakıp parmaklarımla uyguluyorum.

En sağlıklı uygulamayı parmaklarımla yapıyorum çünkü fırça bir kaç darbede ürünü geri silebiliyor.

O kadar hafif bir ürün ki asla katman katman durmuyor. Belki çizgilere dolma ihtimali olabilir ama bu durumu hafif bir pudra uygulaması yardımıyla düzeltme şansımız var.

Performansını çok beğendim gün içinde asla ağırlık yapmıyor sanki göz altı nemlendiricisi sürmüşsünüz gibi sağlıklı bir görünüm veriyor.

Kimler Kullanmamalı

- Yoğun kapatıcılık isteyen göz çevresi olanlar

- Yoğun koyu halkaları olanlar

- Göz çevresinde derin çizgiler olanlar .

Önümüzdeki günlerde Bourjois Healty Mix Concealer'ı da tanıtacağım ( Tüpte olan ).

Tavsiye eder miyim ? EVET

Yine alır mıyım ? YILDIZLI EVET

Sevgiler :)

Makyaj Blogu:

  • bourjois healthy mix kapatıcı
  • healthy kapatıcı

5 Yorum Bourjois Touche Healthy Mix Kapatıcı

  1. cansu.g

    Orr’cim ben tüpte olanını alacaktım ama yoktu o zaman ykm de. Görevli bey bana bunla tüpteki aynı ürün aklınız kalmasın dierek sattı. Üründen ben de çok memnunum ve yazdığın herşeye katılıyorum :) Ve diğer ürünü de anlatacağın için çok sevindim :) İki ürün arasında ne tür bir fark var merak ediyorum her ne kadar bana aynı denmiş olsa da aynı olduklarını sanmıyorum pek. çok yoğun kapatıcılığa gereksinim duymayan herkese tavsiye ederim :)
    Sevgiler

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>