9 responses

 1. Despina Olivera
  29 Nisan 2014

  Hay Allah.. Ben de diyorum niye bir problem olmaya başladı. La Roche Posay Effaclar Duo kullanıyorum yeni başladım ama Anti-Blemish'i de üzerine sürüyorum. :S Fakat o Effaclar Duo'yu sabah uygulayamamış oluyorum sürmezsem düşüncesiyle onu nemlendirici olarak sürüyorum. Fakat cildimi matlaştırmadı Effaclar aksine yağ kusuyor iyice gözenekler ve o burun kenarlarındaki gözeneklerdeki fondoten erimiş gitmiş oluyor. Özellikle çenemin bir bölgesi kurudu. Sanırım dediğin gibi oldu. La Roche Posay'i sabah kullanmasam etki etmez mi ki.. Ben fondoten sürmekten nefret ediyorum ama şu an suratım La Roche Posay'den ötürü kustu ve sivilce. Ben çok rahatsız oluyorum o suratla dışarı çıkmaya sanki herkes bana bakıyor gibi hissediyorum… :( Yani abartma diyorlar ama gerçekten şu an kötü durumdalar.. 

  Cevapla

  • ojemrujumrimelim
   02 Mayıs 2014

   İlk kullanım süreci biraz can sıkıcı oluyor ama dayanabilirseni epey düzelme olacak :( Anti_Blemish ile aynı anda kullanmayın. Aşırı kuruma da cildin yağ üretmesini sağlar. Kontrol denemek lazım :(

   Cevapla

   • Despina Olivera
    08 Mayıs 2014

    Teşekkür ederim aynı anda kullanmamaya çalışıyorum ben de artık. Zaten aşırı yağlanma oluyor cildimde. Sizin dediğiniz gibi yani. Fakat insan içine çıkmaya utanıyorum biraz. :( 2.haftamdayım LRP'de bakalım 4.hafta sonu ne olaca.. Doktor önerisiyle aldım ilk başta sövdüm ama yorumları okuyunca hep böyleymiş.. 

    Cevapla

   • ojemrujumrimelim
    20 Mayıs 2014

    Şuan ne durumda cildiniz ? Artık dökülmelerin bitmesi lazım ? 

    Cevapla

 2. kardelen
  06 Aralık 2012

  bunu almam lazımmış o zaman:) burnumu halledemiyorum :((

  Cevapla

 3. zuhal
  03 Aralık 2012

  sivilce kremi üzerine uygulamayınız deyişin tam bana göre olmus:) neyse ki fondoten kullanmıyorum şimdilik bunu ileri tarihe atıyorum:)

  Cevapla

  • ojemrujumrimelim
   03 Aralık 2012

   zuhal, Sen şimdi tedavine yeni başladın sonuç alınca kullanırsın bunu ama şimdi diil :)

   Cevapla

 4. Divadonnabella
  03 Aralık 2012

  denemek lazım. teşekkürler.

  Cevapla

  • ojemrujumrimelim
   03 Aralık 2012

   Divadonnabella, Rica ederim :)

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop