Darphin Melaperfect Fondöten

07 Aralık 2012

YENİ! YENİ! YENİ!

Anında kapatıcılık uzun süre kalıcılık özellikleri ile lekelere uzun süreli çözüm sunan Melaperfect Foundation tartışılmaz bir cilt lüksü!

Darphin, 1958 yılından beri 55 yıllık profesyonel cilt bakım deneyimini cilt makyajı olarak kabul ettiğimiz Melaperfect fondötenleri ile genişletiyor. Etkili leke serumu Melaperfect ile aynı teknoloji (Melasystem) ve içeriğin kullanıldığı Melaperfect Fondötenleri, leke ve ton farklılığını anında kapatırken uzun vadede lekelerde iyileşmeye yardımcı oluyor. Melaperfect leke serumu ile bir ikili oluşturan bakım, leke veya ton farklılıkları yaşayan ciltler için ideal.

Fondötenin kalitesi ve içerikleri cildimizde yarattığı etkinin olumlu ya da olumsuz olduğunu belirliyor. Melaperfect fondöten cilde nefes aldıran ve hatta nemlendiren ve SPF 15 koruma sağlayan içerikleri ile cildi dış etkenlere ve güneşe karşı koruyor. İçerikler: Aktif içeriklerin %32 si doğal.

Murumuru Yağı cildi besler ve nemlendirir.

Zerdeçal ve Kantaron Özü gibi çok güçlü anti-oksidanların kombinasyonu etkili biçimde melanosomlardaki melanin birikimini önler.

Trametes özü görünür şekilde pigment kümelerini mikro-partiküllere ayırarak cildin fazla melaninini azaltma yeteneğini arttırır.

Cilt tonu ile uyumlu doğal görünümü ve 8 saat süren kalıcılığı ile koyu leke çözümü sunan Melaperfect Foundation; Ivory, Beige ve Honey olarak 3 farklı renk seçeneği sunuyor.

Fiyat: 99 TL

Darphin

Darphin Estée Lauder Companies’in profesyonel SPA markası olarak Nisan 2008 itibariyle Estée Lauder Companies Türkiye bünyesine katıldı. Organik Aromatic Care serisi, güçlü anti-aging ürünleri ile öne çıkan marka, her ürününde yaşattığı nazik kokuları, muhteşen yapıları ve cilt ile uyumlu bitkisel aromaterapik içerikleri ile yarım yüzyıldır Fransız kadınlarının güzellik sırrı. Terzi dikişi cilt bakım reçeteleri ile tüm cilt itiyaçlarına profesyonel ve keyifli çözümler sunuyor.

Seckin eczane ve sayılı SPA’larda bulabilirsiniz.

Basın Bültenidir ***

You Might Also Like

7 Yorum

 • Cevapla Lale 08 Aralık 2012 at 01:54

  Bende Çok Merak Ediyor. :)

 • Cevapla Menekşe 08 Aralık 2012 at 01:29

  Çok merak ediyorum ama fiyatı yüzünden alamıyorum.

 • Cevapla kardelen 07 Aralık 2012 at 15:49

  darphın urunlerini çok merak ediyorum, hoca da diyordu gecen sezon iyi filan diye.Ama neden bu kadar pahalıdır :(

  • Cevapla ojemrujumrimelim 08 Aralık 2012 at 00:55

   kardelen, bende çok merak ediyorum ama fiyatı yüzünden önceliği başkasına veriyorum.

  • Cevapla kafile 23 Mart 2013 at 12:31

   ben kullanıyorum çok güzel bir ürün

  Bir Yorum Yaz