DDF Mattifying Oil Control UV Moisturizer SPF15

21 Şubat 2012

Yağsız Nemlendirme ve Güneşten Koruma için:
DDF Mattifying Oil Control UV Moisturizer SPF15DDF’in yağlı ve akneli ciltler için geliştirdiği nemlendiricisi Mattifying Oil Control UV Moisturizer SPF15, cildi yağlandırmadan nemlendirmenin en mükemmel yolu… Üstelik ürünün içerisindeki SPF15 koruma faktörü UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerinden cildinizi koruyacak, leke ve yaşlanmaya karşı bir kalkan oluşturacak!


Cilt bakım sektörünün öncü markalarından DDF’in (Doctor’s Dermatologic Formula) geliştirdiği Mattifying Oil Control UV Moisturizer SPF15, yağlı ve akneli ciltler için çok özel bir nemlendirici. Ürün cildi yağlandırmadan nem verirken aynı zamanda matlaştırarak gün içindeki parlamayı kontrol altına alıyor. SPF15 koruma faktörü, güneş ışınlarının ciltte yaratacağı ağır tahribatların önüne geçiyor. Bu mükemmel ürünle hem gün içerisindeki yağlanma problemine çözüm oluşturabilir, hem de cildinizin geleceğine yatırım yapabilirsiniz…


Şubat ayı boyunca Blemish Foaming Cleanser hediye!
DDF bu mükemmel temizleyiciye Şubat ayı boyunca ücretsiz sahip olma imkanı sağlıyor. DDF’in “Dünden Daha Farklı” kampanyası kapsamında bir adet yağlı ve akneli ciltlere özel ürün alımınıza, 95 TL satış fiyatı bulunan Blemish Foaming Cleanser hediye ediliyor! Fırsatı kaçırmamak için hemen bir DDF satış noktasını ziyaret edin.

Facebook:         www.facebook.com/ross.ddf
Twitter:         www.twitter.com/ddfturkiye

Basın Bültenidir**

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz