Dermalogica Antioxidant Hydramist

15 Şubat 2012

Cilt yaşlanmasına antioksidanlarla meydan okuyun:
Dermalogica Antioxidant Hydramist
Dermalogica Antioxidant Hydramist güçlü peptit içerikleri ile olgun ve zamansız yaşlanan ciltleri, adeta bir antioksidan kalkan oluşturarak anında sıkılaştırıyor ve canlandırıyor.

Dermalogica olgun ya da çevresel hasarlardan dolayı yıpranmış ciltlerde cilt bariyerini yenilemek ve serbest radikal hasarlarını azaltmak için günün her saatinde, makyaj üstüne dahi uygulanabilecek çok özel bir ürün geliştirdi: Antioxidant Hydramist


Sprey olarak uygulanan ferahlatıcı Antioxidant Hydramist, cilt gerginleştirici etkisi ile cilt yapısını kuvvetlendirirken aynı zamanda kuru ve nemsiz ciltleri nemlendiriyor. Serbest radikallerin sebep olduğu hasarlarla savaşan bir aktif antioksidan kalkanı oluşturarak, cildin koruyucu bariyerini güçlendiriyor. Anında sıkılaştırıcı etkisiyle ince çizgilerin görünümünü azaltıyor, elastikiyet ve gerginlik sağlıyor.
Antioxidant Hydramist’i gün içinde makyaj üstüne dahi uygulayarak hem cilt bakımınızı zahmetsizce gerçekleştirebilir hem de ferahlığın tadını çıkarabilirsiniz.


Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı: 140,00 TL 150ml

Basın Bültenidir***

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz