Dermalogica Concealing Spot Treatment

12 Mart 2012

 

Dermalogica’dan sivilceleri kapatan etkin bakım:

“Concealing Spot Treatment”

Dermalogica’nın erişkin aknesine yönelik bakım serisi MediBac Clearing System™’in en başarılı ürünlerinden Concealing Spot Treatment yenilendi. Geliştirilmiş özel formülüyle sivilceleri yok eden Concealing Spot Treatment aynı zamanda doğal rengiyle cilt tonuna anında uyum sağlayarak sivilcenin gizlenmesine yardımcı oluyor!

Dermalogica’nın erişkin aknesine yönelik Medibac Clearing SystemTM serisinin en başarılı ürünlerinden Concealing Spot Treatment, gün boyu sivilcelerini gizlemek isteyenler için cazip bir alternatif olarak sunuluyor. Concealing Spot Treatment, sivilcelerin üzerine uygulandığında doğal rengiyle cilt tonuna uyum sağlayarak renk farkını ortadan kaldırıyor. İçeriğindeki konsantre kükürt ile sivilce bakımına da yardımcı olan Concealing Spot Treatment, makyaj altına dahi uygulanabiliyor. Suni koku ve renklendirici içermeyen bu ürün özellikle Benzoil Peroksit’e karşı duyarlı kişiler için ideal.

Yeni formüllü Concealing Spot Treatment şimdi hediyeli!

Yeni formülüyle tüp ambalaj içerisine yerleştirilen Concealing Spot Treatment, şimdi çok özel bir hediye ile tüketicilerin karşında. Bir adet yeni Concealing Spot Treatment alan herkese gece uykudayken sivilceleri yok eden bakım ürünü Overnight Clearing Gel hediye! Sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmayın.

Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı: 115,00 TL 10 ml.

Makyaj Blogu:

  • benler icin krem
  • dermalogica concealing spot treatment yorum

You Might Also Like

1 Yorum

  • Cevapla tedarik 13 Mart 2012 at 00:27

    İlk Bakışta Ürünün fiyatı Biraz Pahalı Geliyor Ama Ürünü Kullandıkça Fiyatının Gayet makul Olduğunu görüyorsunuz

  • Bir Yorum Yaz