Dermalogica Multivitamin Thermafoliant

27 Ocak 2012

Dermalogica’dan cilde ışıltı veren akıllı ürün;

Multivitamin Thermafoliant

Dermalogica’nın cilt yaşlanmasının kontrolü için geliştirdiği Multivitamin Thermafoliant, aktif bileşenlerinin sağladığı ısı ile cilde parlaklık kazandırırken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Profesyonel cilt bakımında ilkleri hayata geçiren Dermalogica, Age SmartTM serisinin akıllı ürünlerinden Multivitamin ThermafoliantTM ile yaşlanma karşıtı bakıma yeni bir soluk getiriyor. İçeriğindeki güçlü kimyasal ve mekanik eksfoliantlar ile cildi ölü deriden arındıran, su ile temas ettiğinde ısınma teknolojisiyle aktif içeriklerin ciltte daha derin emilimini sağlayan Multivitamin Thermafoliant, cilde ışıltılı bir parlaklık kazandırıyor.

Eksfoliasyonun yaşlanan cilt için en etkili bakım olduğunu belirten Dermalogica uzmanları yaşımız ilerledikçe, doğal olarak cildimizin ölü deri hücrelerini atma işlemini yavaşlattığını, ölü deri hücrelerinin cilt yüzeyinde biriktiğini ve cildin yenilenmesinin geciktiğini belirtiyor. Sonuçta, yaşlanan cilt ile ilişkili kuru, mat ve kalın bir cilt ortaya çıkıyor.

MultiVitamin Thermafoliant’taki mekanik ve kimyasal eksfoliantlar ciltten ölü deri hücrelerinin atılımına yardımcı olarak, foto-hasarlı ve zamansız yaşlanan cilt için önemli gelişmeler sağlıyor.

Multivitamin Thermafoliant, nazikçe mat ölü deri hücrelerini ciltten atarak anında daha yumuşak, ferahlamış bir cilt oluşturuyor; eşsiz termal teknolojisi su ile temas edince aktive olarak cilde yararlı maddelerin emilimini artırıyor; AGE’lere (İleri Glikasyon Son ürünü) yardım ederken antioksidan koruma sağlıyor; cildin tonunu aydınlatıyor, bakım yapıyor ve gerginliğini artırıyor.

Kullanım Önerisi

Cilt temizlendikten sonra Multivitamin ThermofoliantTM, ısı ile aktive olması için nemli yüze 1–2 dakika nazik dairesel hareketlerle uygulanır. Bol ılık su ile ciltten durulanır. Göz çevresinde kullanımı önerilmez. Cilt bakımının önemli bir parçası olan Multivitamin ThermofoliantTM’ın, haftada bir iki kez kullanımı önerilir.

Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı: 175 TL – 75 ml

Makyaj Blogu:

  • dermalogica multivitamin thermafoliant
  • dermalogica yorumlar

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz