Dermalogica Renewal Lip Complex

20 Aralık 2011

Dermalogica ile dudaklarınıza iyi bakın!


Dermalogica’nın ödüllü Age Smart® serisine ait dudak bakım ürünü Renewal Lip Complex kuru ve çatlamış dudakları onarırken aynı zamanda kontur çizgilerini ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor.Yüzümüzdeki diğer bölgelerle kıyaslandığında dudaklarımız çok daha ince bir cilt yapısına sahip. Yaşlandıkça zaten ince olan bu yapı daha da inceliyor ve belirginliği azalmaya başlıyor. Havaların soğumasıyla birlikte dudaklarımızda kuruma ve çatlama gibi problemler de artıyor. Dudaklarımız vücudumuzun dış etkenlere en fazla maruz kalan bölgesi olduğundan özellikle soğuk, kuru kış aylarında nemsizleşip kuruyor.


Sadece soğuklar değil, yıllar da dudaklarımızı olumsuz yönde etkiliyor. Yıllar içinde güneş ışınları, soğuk hava ve çevrenin olumsuz etkileri birikerek dudakların kurumasına, çatlamasına, soyulmasına, hassaslaşarak kızarma ve yanma hissine sebep oluyor.

Daha sağlıklı ve genç dudaklara sahip olmak için Dermalogica Renewal Lip Complex’i deneyin. Bu günlük dudak bakımı, hassas dokuları onarıyor, kontur çizgilerini azaltıyor ve yaşlanma izlerini engellemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki Dermalogica’ya özel peptidler ince çizgilerin azalması için kollajen sentezini uyarırken, Kakao Tohum Yağı, Avakado Yağı, Pirinç Kepeği Yağı, Shea Butter ve Hyaluronik Asit; su kaybını önleyerek yoğun bir nemlendirme sağlıyor.


Tavsiye Edilen KDV Dahil Satış Fiyatı:  93 TL

Basın Bültenidir ***

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz