Dermalogica Yılbaşı Ürün Setleri

05 Aralık 2011

Yılbaşına Özel Renkli Ürün Setleriyle
Kendinizi Şımartın!

En sevdiğiniz Dermalogica nemlendiriciniz şimdi yılbaşına özel renkli kutular içinde hediyeleriyle birlikte satışta!

Siz de yeni yılda bu çok özel ürün setleriyle hem cildinizi hem de sevdiklerinizi şımartmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!
Dermalogica yeni yıla sağlıklı bir ciltle merhaba demek isteyenler için birbirinden renkli özel ürün kutuları hazırladı. Aralık ayında yılbaşına özel renkli kutuların içinde en çok beğenilen ve her cildin ihtiyacını karşılayabilen Dermalogica nemlendiricileri yanlarında hediyeleriyle birlikte satışta olacak.

Active Moist Ürün Seti


Dermalogica’nın yağlı ve karma ciltler için geliştirdiği nemlendiricisi Active Moist (100 ml) yanında tüm cilt tiplerine uygun tonik Multi Active Toner ve nemlendirici serum Skin Hydrating Booster hediyeleriyle özel metalik mavi kutusu içerisinde yeni yılı karşılıyor.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende satış fiyatı: 207 TL


Skin Smoothing Cream Ürün Seti


Dermalogica’nın kuru ciltler için geliştirdiği nemlendiricisi Skin Smoothing Cream (100 ml) yanında tüm cilt tiplerine uygun tonik Multi Active Toner ve nemlendirici serum Skin Hydrating Booster hediyeleriyle özel metalik mor kutusu içerisinde yeni yılı karşılıyor.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende satış fiyatı: 227 TL

Super Rich Repair Ürün Seti


Dermalogica’nın zamansız yaşlanan ciltler için geliştirdiği nemlendiricisi Super Rich Repair yanında zamansız yaşlanan ciltlere uygun peeling MultiVitamin Thermafoliant ve maske MultiVitamin Power Recovery Masque hediyeleriyle özel metalik gümüş kutusu içerisinde yeni yılı karşılıyor.
Tavsiye edilen KDV dahil perakende satış fiyatı: 246 TL

 

Basın Bültenidir ***

 

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz