Giorgio Armani Eyes To Kill Maskara

23 Haziran 2014

Geçtiğimiz haftadan beri Pazartesi günlerine Giorgio Armani markasının olağanüstü ürünleri konuk oluyor. Bugünse haftaya Giorgio Armani diyince ilk akla gelen ürün, 'Eyes To Kill Maskara' ile başlıyoruz.

Giorgio_Armani_Eyes_To_Kill_Mascara

Giorgio Armani Eyes To Kill Mascara

Blogumun adından da anlaşılacağı gibi makyajda olmazsa olmazım 'rimel'. Kirpik yapıma uygun olduğunu düşündüğüm her maskarayı deniyorum.  Giorgio Armani ürünleri gerek şık ambalajlarıyla gerekse kaliteli ürünleriyle uzun zamandır mercek altına aldığım grup. Makyaj efsanesi diye nitelendirilen 'Eyes To Kill Mascara'  Allure güzellik editörlerinden ödüllü, makyaj guruları tarafından tek geçilen bir ürün. Ve bence Eyes To Kill Mascara, kirpik yapınıza uygunsa 'tek bir rimelim olsun ne olsun' sorusunun yanıtı.

Giorgio_Armani_Eyes_To_Kill_Mascara1

Giorgio Armani Eyes To Kill Mascara, kirpikleri hem dolgunlaştıran hem de uzatan bir rimel. Anında belirgin ve dolgun takma kirpik görünümü elde ediyorsunuz. Bu görüntüyü elde etmek için maskarayı kat kat uygulamaya da gerek yok. Üstelik bu uzun ve dolgun görünüm siz makyajınızı silene kadar devam ediyor. Günün sonuna yaklaşırken kömür gibi dökülmeler olmaması benim için önemli özelliklerinden birisi.

Giorgio_Armani_Eyes_To_Kill_Mascara2

Giorgio Armani Eyes To Kill Mascara, sık kıllı asimetrik bir fırçaya sahip. Normalde taraklı silikon fırçalı maskaraları tercih ederim ama Eyes To Kill Maskara dipten uca tüm kirpiklere ulaşıp simsiyah boyuyor. Alt kirpiklerime de rahatça uygulama yapabiliyorum. Fırçayı çevirerek uygulama yaparsanız kirpikleri tek tek ayırıp, kıvırıyor.

Giorgio_Armani_Eyes_To_Kill_Mascara3

Yağlı göz kapaklarına sahip olsanız bile gün içinde akma, bulaşma yapmıyor. 

Kirpiklerimde iki kat uygulanmış halini görüyorsunuz. Sabah 6 sularında biraz hızlı sürdüğüm için topaklandırdım ama fırçayı çevirerek dikkatli sürerseniz topaklanmıyor. Simsiyah yoğun bir maskara, ben 60'lar makyajı hayranı olduğum için bu hali bile hoşuma gidiyor. Instagramdan yeni bir uygulama paylaşacağım.

Giorgio_Armani_Eyes_To_Kill_Mascara5

Maskarayı tek kat uygulayarak daha doğal bir duruş elde edebilirsiniz. Ama benim gibi, yoğun takma kirpik görünümü seviyorsanız iki kat uygulamalısınız.

Giorgio Armani Eyes To Kill Mascara, sahip olacabileceğiniz en iyi maskaralardan birisi. Hem uzatıyor hem hacim veriyor hem de kıvırıyor.

Giorgio_Armani_Eyes_To_Kill_Mascara4

Fiyatı : 87 TL 

İstanbul'da yaşıyorsanız Giorgio Armani Ürünlerine; Sevil Parfümeri İstinyePark, Akmerkez, Nişantaşı, Şaşkınbakkal, Brandium, Zorlu ve Aksaray mağazalarından ulaşabilirsiniz. Tüm ürünleri buralarda görüp, deneyebilirsiniz. İstanbul dışında yaşıyorsanız Sevil Parfümeri' nin web sitesinden online olarak ürünleri alabilirsiniz. 

Sevgiler :) 

Makyaj Blogu:

 • guorgio armani eyes to kill excess

You Might Also Like

2 Yorum

 • Cevapla sfsylu 23 Haziran 2014 at 12:20

  Izmir de nerde bulabulirim acaba bilen var mi ?

  • Cevapla ojemrujumrimelim 24 Haziran 2014 at 07:58

   Maalesef sadece online olarak alabilirsiniz. Sadece yazının sonunda yazdığım yerlerde satışta…

  Bir Yorum Yaz