Kanal D Ana Haber Röportajı ve Güzellik Koçluğu, Alışveriş Danışmanlığı

05 Ağustos 2015

Bir süredir profesyonel olarak 'Güzellik Koçluğu ve Alışveriş Danışmanlığı' yapmaya başladım. Detayları şu yazımda paylaşmıştım. Kanal D Ana Haber bu konuda benimle bir röportaj yaptı, işte o röportaj …

Röportaj İstanbul Nişantaşı'nda gerçekleşti, çok keyifli bir gün oldu.

Her kadın alışverişe çıktığında küçük mutluluklar olarak kendisine ufak tefek renkli kozmetikler alıyor ancak eve geldiğinde ne ile kombinleyeceğini bulamadığı bir çok ürün makyaj çantasını bekliyor.

Öncelikli olarak makyaj çantası detoksu hedefim. Tarihi geçen ürünler ile yollarımızı ayırıp, teninize tarzınıza uygun olmayan ürünleri de tespit ediyoruz.

Yılda 1 mevsim bazında düşünürsek (yaz/kış) belki 2 defa toplu makyaj alışverişi daha ekonomik olacaktır. Ayrıca zevk ve tercihlerinizle uyumlu doğru seti de oluşturmuş olacağız. Oluşturduğunuz yeni makyaj çantanızdaki ürünleri nasıl kullanacaksanız, tüyoları nelerdir ufak ufak eğitim ve bilgilendirmelerle daha da bilinçli kullanıcı olmanızı hedefliyorum.

Geleneklerine bağlı bir toplum olarak 'Gelin Alışverişi' etkinliğine devam ederiz. Gelin'e iç çamaşırından makyaj setine kadar herşeyi alıp çeyizine ekleriz. Genelde bu alışverişlerin çoğu aceleye geldiği için daha sonradan kullanamayacağımız ürünlerle dolu olur. Makyaj alışverişi kısmında daha bilinçli seçimler yapmak ve uzun süre kullanacağınız ürünleri oluşturmak için bütçeye uygun 'Gelin Paketi' de belirliyoruz. Ayrıca gelin makyajı sorunsalını da birlikte çözüyoruz.

Estetik dokunuşlara karar verdiniz fakat en zor kısmı olan bütçenize uygun doğru hekimi bulma konusunu ben sizin yerinize çözüp, tüm uygulama süresince size eşlik ediyorum.

Bunun gibi bir çok konuda sizlere Güzellik Koçluğu – Alışveriş Danışmanlığı yapıyorum.

Bana ojemrujumrimelim@gmail.com 'dan ulaşabilirsiniz. 

Sevgiler :) 

You Might Also Like

2 Yorum

  • Cevapla gistablog 08 Ağustos 2015 at 19:12

    MErhaba, bu işi yapmak için eğitim aldığınızı söylediniz röportajınızda. Nereden hangi eğitimi aldığınızı öğrenebilir miyim?

  • Cevapla viva 05 Ağustos 2015 at 16:10

    Cooook güzelsin, elbisene, sacina, makyajina bayildim ve cok tatli konusuyorsun, cok basarilar dilerim güzelim! :)

  • Bir Yorum Yaz