Kiehl’s Micro-Blur Skin Perfector

18 Eylül 2014

En sık rastlanan cilt problemlerinden birisi 'gözenek problemleri' . Daha canlı, daha hoş görünelim diye yaptığımız makyajı bile rezil edebilir, parlak ürünlere hasret bırakır. Bugün yakın zamanda piyasaya çıkan Kiehl's Micro-Blur Skin Perfector konuğumuz.

Kiehls_Micro_Blur_Skin_Perfector

Kiehl's Micro-Blur Skin Perfector

Ürünü sevdim mi sevemedim mi bir türlü karar veremiyorum. Çünkü gözenekleri sıkılaştırma etkisi var bu kısımda sorun yok ancak ürün fazlara ayrılıyor ve bu durum beni çok rahatsız ediyor. Yani ürünün yağı çıkıyor. Kullanmadan önce ürünü iyice çalkalıyorum ama yine de fazlarına ayrılıyor. 

Kiehls_Micro_Blur_Skin_Perfector1

Makyaj öncesi mercimek kadar ürün alıp, gözeneklerimin çok olduğu bölgelere uyguluyorum. Sivilcelenme, parlama ya da alerji yapmadı. Cilde kadifemsi bir his veriyor. Makyajı uzun süre tutuyor, paraben içermiyor.

Kiehls_Micro_Blur_Skin_Perfector4

Marka çalışanları gece yatarken bile kullanılabilen cilt bakım ürünü olduğunu söylüyorlar ancak benim deneyimlerime göre kalıcı etkisi olan bir ürün değil. Zaten bu tür ürünlerin gözeneklere kalıcı çözüm olabileceğini zannetmiyorum. Ama Kiehl's in Rare Earth maskesini çok seviyorum, hem gözeneklere hem sivilcelere kalıcı çözüm oluyor. Kiehl's Micro-Blur Skin Perfectormakyaj altına uygulanan, gözenekleri doldurup cildi makyaja hazırlayan bir baz, gözenekleri sıkılaştırıyor ama anlık etkisi var, Benefit The Porefessional gibi krem rengi, saten bitirişli. Uzun zamandır kullandığım Benefit Porefessional'ı daha başarılı buluyorum. 

Kiehls_Micro_Blur_Skin_Perfector2

Kiehl's Micro-Blur Skin Perfector' de beni en çok rahatsız eden nokta fazlarına ayrılması oldu, marka çalışanları sıcaktan olduğunu söylüyorlar ancak ben bu tür durumlara takıyorum sanki ürün bozukmuş imajı uyandırıyor.

Kiehls_Micro_Blur_Skin_Perfector3

Yeniden alacağımı sanmıyorum, şuan için gözenek sıkılaştırma konusunda beklentilerimi karşılayan tek ürün Benefit The Porefessional!

Siz Kiehl's Micro-Blur Skin Perfector hakkında ne düşünüyorsunuz ? 

Sevgiler :) 

Makyaj Blogu:

  • Kiehls micro bluer
  • kiehls baz
  • micro blur skin perfector kullananlar

You Might Also Like

2 Yorum

  • Cevapla viva 18 Eylül 2014 at 13:47

    Bencede Porefessional cok iyi is cikartiyor, sadece daha uzun kalici bir ürün olursa degistiririm, oda piyasada yok henüz :)

  • Bir Yorum Yaz