Koltuk Altı Botoks Deneyimi

05 Ocak 2015

Aşırı terleme sorununa çözüm olacak bir uygulama ' Koltuk Altı Botoks Uygulaması' günün konusu ! 

BotoksSon bir kaç aydır yaz/kış  demeden aşırı terleme sorunu yaşıyordum, kötü koku yok ancak kıyafetlerimdeki ıslak görünüm ve damlayacak boyuta gelen terleme yeterince can sıkıyordu. Özellikle stresli zamanlarda sular seller içinde kalıyordum. Uzun zamandır araştırdığım Koltuk Altı Botoks uygulamasını geçtiğimiz ay yaptırdım ve şimdilerde ohhh dediğim günler yaşıyorum. 

İlk aklıma gelen soru – acaba terlemenin önlenmesi vücudumu olumsuz etkiler mi ? 

Doktorun açıklaması şu yönde oldu; terlemenin esas amacı vücut ısısının düzenlenmesidir. Bu amaçla tüm vücut yüzeyi terler. Bu ter bezlerinin çalışmaz hale getirilmesi, vücudun ısı ayarını etkilemez ve herhangi bir sağlık sorununa neden olmaz. Atılması gereken teri koltuk altı bölgesi dışında yine atmaya devam ederiz. Ayrıca bir hastalığa bağlı olmadan aşırı terleme sorunu yaşıyorsanız koltuk altı botoksunu tercih etmelisiniz. 

Koltuk_alti_botoksu2Koltuk altı botoks uygulaması oldukça kısa süren bir işlem, yemek arasında gidip yaptırıp işinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Günlük faaliyetlerinizi kısıtlamıyor. Terleyen bölgeler belirlenip, nokta halinde küçük miktarda botoks yapılıyor ve işlem yaklaşık 10 dakika sürüyor. 10 gün sonra kontrole gittim ve hala terleyen bölge olup olmadığına bakıldı. Sol koltuk altımda üst ve orta bölgelerde terleme tespit edildi ve sadece o kısımlara bir miktar botoks uygulaması daha yapıldı.

Koltuk_alti_botoksu1Botoks'un etkisini uygulamadan 2 gün sonra görmeye başladım. Sonuç : Kupkuru koltuk altı !

İğne batması olduğu için uygulama bölgesinde resimde görüldüğü üzere kızarmalar oldu, ertesi gün bazı yerlerde minik morluklarım oldu ve hızla geçti. Morarıp morarmamak tamamen sizin cildinizin hassasiyeti ve yapısı ile alakalı, ben en ufak çarpmada bile morardığım için normal karşılıyorum :) Belki siz hiç morarmayabilirsiniz.

Koltuk_alti_botoksuDeri içine yapılan bir enjeksiyon olduğundan hafif bir ağrı hissediliyor, işlem sonuna kadar dayanabildim, dayanılamayacak bir ağrı değil. Epilatörlerin tüyleri çekerken hissettirdiği ağrı gibi. Uygulamanın yapıldığı gün deodorant kullanmadım, spor yapmadım ve ağır kaldırmadım.

Koltuk altı botoksu aşırı terleme sorununda kullanılan etkin yöntemlerden birisi ve uzun vadede etkisi devam ediyor. Yaklaşık 6 ay etkisi süren botoks uygulamasını belli aralıklarla yinelemek gerekiyor.

Koltuk_alti_botoksu3Ben koltuk altı botoks uygulamasını daha önce Lazer Epilasyon ve Dudak Dolgusu yaptırdığım La Vie Klinik'te Dr. Tarkan Bey'e yaptırdım. Bu tür uygulamaları deneyimli doktorlara yaptırmalısınız hem başarılı sonuçlar alırsınız hem de sağlığınızı tehlikeye atmamış olursunuz. 

Aklınıza takılan sorular olursa lütfen yorum bırakın…

La Vie Klinik' in yeni iletişim bilgisi ; 

Tunus Caddesi 91/5 Ankara

Telefon (0312) 467 1248 – 467 1249

Sular seller gibi terleyenlerdenseniz bu uygulamayı araştırmanızda yarar var.

Sevgiler :) 

Makyaj Blogu:

 • koltuk altı botoks fiyatları
 • koltuk altı botoks fiyat
 • koltuk alti botoksu fiyati
 • koltuk altı terlemesi botoks fiyatları
 • koltuk altı botoks fiyatları 2015
 • koltuk altı botoksu
 • koltuk altı terlemesine botoks
 • kol altı botox fiyatları
 • koltuk altı fetiş
 • koltuk altı botox yaptıranlar

You Might Also Like

6 Yorum

 • Cevapla Suzan 08 Şubat 2017 at 17:11

  Ben iki kez yaptırdım. ilk denemede süper sonuç aldım. Fakat ikinci deneme ise yaramadı . doktor vücudun antikor üretmiş olabileceğini söyledi. tekrar istiyorum ama ne yapacağımı bilemiyorum . fikir verir misiniz . fiyati o eziyeti çekmeye değer bu arada

 • Cevapla fatih 09 Haziran 2015 at 18:05

  Merhaba,sizin yaptırdığınız fiyat neydi ? rakam oluşmasını istiyorum kafamda.Ayrıca şu an başka yerden terleme yaşıyor musunuz ?

 • Cevapla aydan soydan 31 Ocak 2015 at 20:08

  bende koku oluyor bunun ,için maske yada ameliyatını duydunuz mu

   

  • Cevapla ojemrujumrimelim 02 Şubat 2015 at 12:50

   Bende koku yoktu :( Sadece terleme çok fazlaydı o doğrultuda araştırma yapıp yaptırdım. Ameliyat ya da maskeyi hiç duymadım :(

 • Cevapla hty 05 Ocak 2015 at 16:18

  çok çok muzdarip olduğum konudur terleme yaz kış oluyor Allah tan koku olmuyor;bende yazın araştırmıştım 6 aylığına olması beni caydırdı tabi fiyatta baya yüksek geldi.siz ne kadara yaptırdınız ortalama nedir yoksa benim sorduğum yermi pahalı fiyat verdi? 

  • Cevapla ojemrujumrimelim 14 Ocak 2015 at 10:05

   Uygulamaya göre değişebiliyor.Ne kadar bir alana uygulama yapacak,işlem tekrarlanacak mı ona göre fiyat belirleniyor :( 

  Bir Yorum Yaz