Lila Kutu ile EyeSlices Göz Pedi

12 Kasım 2012

Lila Kutu'dan geçtiğimiz hafta gelen bu özel kutuda iki minik süpriz ve son zamanlarda çok fazla ihtiyacım olan aynı zamanda denemek istediğim bir ürün çıktı.

EyeSlice Göz pedleri

Haftaiçi o kadar erken uyanıyorum ki  eminim horozları ben uyandırıyorumdur. Eee haliyle uzun bir gün yaşıyor, pc başında çok fazla zaman geçiyorum, o kadar fazla not, yazı,makale okuyorum ki birde makyaj yapıyorum tabii ki ! Gözlerim ve çevresi bir süre sonra iflas ediyor.Nemini kaybedip koyu halkalar oluyor.

Sallama çay poşetlerim ya da kesip göz kapaklarıma yerleştirdiğim patates dilimleri artık koyuluğu ve nemsizliği gidermez oldu. Geleneksel yöntemler işe yaramamaya başladı. Kalıcı bir çözüm için arayıştayken EyeSlice Pedleri dikkatimi çekti.

Jöle kıvamında 2 adet yeşil renkli jel ped rahatlatıcı bir çözüm oldu. Lens kabına benzer korumalı yeşil bir kutuda yer alıyor Jel Pedlerimiz.

Öncelikle yüzünüzü gözünüzü bir güzel temizliyorsunuz daha sonra pedleri gözlerinize yerleştirip 10 dakika bekliyorsunuz.Hepsi bu kadar :) Uygulama anını maalesef tuhaf görüntü nedeniyle fotoğraflayamadım bir de akşam denediğim için net fotoğraflar yoktu :(

Harika bir nemlendirme özelliği var ve gözdeki şişlikleri alıp gerçekten dinlendiriyor.Soğuk masaj etkisi yaratıyor.

Koruyucu kutusu sayesinde Eyeslices jel pedleri tekrar tekrar kullanabiliyoruz. 10 kereye kadar kullanılabiliyor.İstediğim zaman kullanabiliyorum. Ben şimdilik haftasonları uyguluyorum.Haftanın yorgunluğunu alıyor diyebilirim.

Lila Kutu'dan bu müthiş ürünü alabilirsiniz. Tık Tık

Yoğun çalışan ve gününü bilgisayar başında geçiren bakımlı kadınlar için bence vazgeçilmez bir ürün.

Fiyatı : 69 TL

Sevgiler :)

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz

biveteriner