Lime Crime Velvetines – Suedeberry

Lime Crime markası maalesef ülkemizde satılmayan, müthiş ürünleri olan bir marka…

Ben genellikle rujlarını seviyorum. İşte onlardan farklı bir tanesi haftasonu konuğumuz !

Lime Crime Velvetines  ''Suedeberry''

ojemrujumrimelim_limecrimevelvetinesgloss5

Lime Crime Velvetines glosslar iki farklı renkten oluşuyor. Aslında ikiside kırmızı ancak tonları farklı. Ben diğerinide almadığım için inanılmaz pişmanım. Bu kadar seveceğimi düşünmemiştim.

ojemrujumrimelim_limecrime

Bendeki renk ''Suedeberry'' . Turuncu alt tonlu bir kırmızı. Mat mercan kırmızı. Çok hoş bir görüntüsü var.Vamp bir kırmızı, sürüldüğü andan itibaren tüm dikkatleri dudaklara çekiyor. 

Yapısı ne ruj gibi ne de gloss ! Sıvı ruj demek en doğrusu olacaktır. Ama kesinlikle akla Rimmel Apocalips rujlar gelmesin. Onlarla alakası yok.

ojemrujumrimelim_limecrimevelvetinesgloss4

İşte dudaklarımdaki görünümü …

ojemrujumrimelim_limecrimevelvetinesgloss

Ve tam boy fotoğrafla tüm makyajımı görüyorsunuz.

ojemrujumrimelim_limecrimevelvetinesgloss1

Lime Crime Velvetines  ''Suedeberry'' , likit yapıda ancak mat yapısı nedeniyle hemen kuruyup matlaşıyor. Çok dikkatli uygulamak gerekiyor çünkü hem kırmızı oluşu hemde farklı bir yapısı olması nedeniyle en ufak bir hatayı belli ediyor. Ayrıca dişleriniz sarıya dönükse iyice sarı gösterebilir.Çok kalıcı bir ruj. 5 saate kadar sürdüğünüz andaki gibi kalıyor. Deyim yerindeyse dövme gibi bir ruj :)

ojemrujumrimelim_limecrimevelvetinesgloss6

Mat yapıda olduğu için dudakları kurutuyor. Uygulama öncesi mutlaka dudaklarınızı iyice nemlendirin. Aksi halde tüm çatlaklara dolup hataları belli edecektir.

Ben önce glossla aynı renk bir dudak kalemiyle dudağımın şeklini belirginleştirdim sonra glossu sürdüm. Böylelikle hata olasılığını azalttım.

ojemrujumrimelim_limecrimevelvetinesgloss3

Ambalajı çok şık, mat yapıda olduğu için buzlu cam görünümünde bir ambalajı var. Kutusu şık ve asil.

Ben sevgili Derya sayesinde  ''Suedeberry'' glossa sahip oldum. Sipariş vermek isterseniz DBMS Kozmetik'le iletişime geçmelisiniz.

Sizler bu farklı glossu nasıl buldunuz ? 

Sevgiler :) 

Makyaj Blogu:

 • lime crime
 • lime crime velvetines türkiye

11 Yorum Lime Crime Velvetines – Suedeberry

 1. Dbms Kozmetik

  Nasıl bulduk?

  1. Senin güzelliğinin yanında gloss 2.planda kalıyor canım dostum, sende daha ayrı ve özel duruyor tabi ki.

  2. Makyajın, saçının örgüsü ve fotoğrafında herhangi en ufak bir photoshop olmadan bu kadar güzel olması seni daha ayrı ve özel kılıyor.

  3. Kesinlikle muhteşem bir marka ve ürünleri de kaliteli, getirtmemdeki en büyük sebep te bu. Kalıcılığına diyecek laf yok dediğin gibi dövme ruj da diyebiliriz gülüm.

  Bu arada yine harikasın ve muhteşemsin demeden geçemeyeceğim :) Bana gelen mesajların ve tavsiylerin %90 ı senin yaptığın tanıtımlarla geliyor. Her gün seninle ilgili mesajlar alıyorum, sevgili ojemrujumrimelim de gördüm bayıldım diye :) Seni sadece ben değil binlerce insan seviyor ve takip ediyor.

  Tanıtımın için ve sürekli olan alışverişin için teşekkürler arkadaşım. Öpüyorum <3

  Reply
 2. irem

  hahha tüh bilsem hafta sonu bakardım Derya'dan .. neyse bir dahaki sefere artık.. çok yakışmış mat durması çok hoşuma gitti…

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>