Loreal Mythic Oil Couture Edition by Dilek Hanif

22 Kasım 2013

Son günlerde saç bakımında büyük yardımcım olan Loreal Mythic Oil Couture Edition by Dilek Hanif günün konuğu. Dilek Hanif tasarımıyla Loreal Mythic Oil harika görünüyor.

Loreal Mythic Oil Couture Edition by DİLEK HANİF

loreal_mythic_oil_couturebydilekhanif2

Oldum olası parlak saçların hayranıyımdır. Simsiyah saçlarımın hep parlak ve canlı görünmesini severim. Saçlarım çok uzun olduğu için onları korumak ve canlı görünmesini sağlamak için bir çok ürün denedim.

2 aydır Dilek Hanif tasarımlı Loreal Mythic Oil'i kullanıyorum. Çok etkilendiğim için bu güzel ürünü hemen sizlerle paylaşmak istedim.

Her banyo sonrası nemi alınmış saçlarıma uyguluyorum. Avuç içime 3 pompa ürün sıkıp eşit miktarda saçlarıma dağıtıyorum ve sonra tarayıp, kurutuyorum. Mis gibi kokan ve siz saçınızı tekrar yıkayana kadar saçınızda kalan harika bir kokusu var. Saçlara hiç ağırlık yapmıyor. Açıkçası en sevdiğim özelliklerinden birisi bu ! Bilirsiniz, daha elinize sıktığınızda ağırlık yapan yoğun yağlar vardır; Saçları aşağı çekip tüm hacmini alır … Loreal Mythic Oil hiç onlar gibi değil ! Çok hafif bir ürün. Şeffaf renkli … 

DSC06992

Saçlarım kolay taranıyor ve yumuşacık oluyor. Ayrıca gerçekten müthiş parlaklık veriyor. Elektriklenme sorunu da tarihe karışıyor. Ürün biraz pahalı ancak verilen her kuruşa değdiği görüşündeyim. 

loreal_mythic_oil_couturebydilekhanif3

Benim rapunzel saçlarıma bile hacim kazandırdıysa düşünün nasıl mucizevi bir ürün olduğunu…  Kesinlikle çok sevdim tekrar tekrar alırım.

Ürünü 5 farklı şekilde kullanabiliyorsunuz

* Saçların parlaklık kazanması için, istediğiniz her an ıslak ya da kuru uygulayabilirsiniz.

* Kolay tarama etkisi için, banyo sonrası ıslak saça uygulayabilirsiniz.

* Bakım yapmak için saçlarınızı yıkamadan önce uygulayabilirsiniz.

* Fönünüzün kalıcı olması için, fön çektirmeden önce kuru saça uygulayabilirsiniz.

* Kusursuz, sağlıklı görünüm için fön işlemi ya da maşa uygulaması sonrası 1 pompa saç uçlarına ve boyuna uygulayabilirsiniz.

loreal_mythic_oil_couturebydilekhanif1

Ve kullandığınız saç bakım maskesinin içine 1-2 damla Loreal Mythic Oil damlatırsanız, asi ve kabarık saçların daha kolay kontrol altına alınmasını sağlarken yoğun olarak saçı besler ve bakım yapar. 

loreal_mythic_oil_couturebydilekhanif

Dilek Hanif'in eli değen Loreal Mythic Oil, altın ve siyahın uyumuyla çok hoş görünüyor. Bu ambalajın gizemli ve mistik tasarımı ünlü modacı Dilek Hanif’in imzasını taşıyor. Osmanlı tarihini ruhunun derinliklerinde taşıdığını söyleyen Hanif, tasarımlarında Doğu ve Batı’yı buluşturmasıyla da tanınıyor. Mythic Oil’ın yeni ambalajında siyah ve altın renklerini kullanan modacı, “Bu tasarımı yaratırken kadınların prenses, saçların ise bir mücevher olduğu bir anlayıştan yola çıktım,” diyor. 

Şişenin kapağında Dilek Hanif tasarımı çok şık bir bileklik var :) 

loreal_mythic_oil_couturebydilekhanif4

Paraben içermiyor ve tüm saç tipleri için uygun. Kuru ve yıpranmış saçlarınsa kurtarıcısı ! İçeriğinde avokado ve üzüm çekirdeği yağı var. Pompalı ambalajıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ürün 125 ml Fiyatı : 70 TL

Seçkin Kuaför Salonlarında bulabilirsiniz.

Sevgiler :)

Makyaj Blogu:

 • mythic oil kullananlar
 • loreal mythic oil efsane fön yağı 125 ml

You Might Also Like

2 Yorum

 • Cevapla irem 22 Kasım 2013 at 13:19

  böyle yağlar saçımı çok yağlandırıyor benim bir tek avon argan yağlı bakımı kullanabiliyorum..

  • Cevapla ojemrujumrimelim 25 Kasım 2013 at 09:39

   Bu hafif bir yağ canım ağırlaştırmıyor. Bir kuaförde denk gelirsen mutlaka denemeni öneririm. 

  Bir Yorum Yaz