L’oreal Volume Million Lashes Excess Mascara

L'oreal 'den yepyeni bir maskara daha …

L'oreal Volume Million Lashes Excess Mascara

Plastik/Silikon fırçalı maskara ailesine bir yenisi daha eklendi L'oreal Volume Million Lashes Excess Mascara'nın fırçası aynı zamanda esnek kolay hareket edebildiği için kirpikleri hemen kavrıyor ve kıvırıyor. Aynı zamanda en uçtaki minik kirpikleri dahi boyuyor. Max Factor False Lash Effect maskara'nın fırçasına benziyor, daha ince ve elastik yapılı olanı.

Süslü kırmızı bir ambalajı var oldukça şık görünüyor.

Maskara'nın renk vermesi başarılı simsiyah kirpikleriniz oluyor. Biraz likit yapıda ama biliyorsunuz rimellerinde, ortama alışma toparlanma zamanları var toparlanacağını düşünüyorum.

Çünkü bulaşacak kadar likit yapılı değil.

İşte maskarasız kirpiklerim …

Ve bu da L'oreal Volume Million Lashes Excess Mascara'lı kirpiklerim.

İki kat uyguladım. Simsiyah,uzun ve kıvrık oldu. Uç kısımlarda biraz topaklanma oldu ancak ürünün likitliğini hesaba katmadan fırçaya yoğun almam sebebiyle oldu..  Benden kaynaklı kullanım hatası yani :)

Tek kat uygulamak isterseniz ince yapılı tek tek ayrılmış ve kıvrık bir görünüme sahip olursunuz ancak bir kat daha geçerseniz oldukça dolgun bir görünüm size merhaba der …

Fırça yapısı itibariyle kirpikleri rahatlıkla tarayabilirsiniz. İkinci katı geçerken fırçaya çok az ürün alırsanız topaklanma olmadan daha hoş bir duruş elde edersiniz.

L'oreal Volume Million Lashes Excess Mascara'nın performansını beğendim. Silikon/plastik yapılı ve taraklı fırçaları seviyorsanız önerebilirim.

Sevgiler :)

 

Basın Ürünüdür ***

Makyaj Blogu:

 • loreal excess mascara
 • loreal volume million

18 Yorum L’oreal Volume Million Lashes Excess Mascara

 1. Güzellik Tutkusu

  Canım senin kendi kirpiklerin yeter yaa amaşallah ne sürsen güzel durur ki :)) özel birşey yapıyor musun ne güzel upuzunlar :) ayrıca bir önceki rimel yazında sanırım rimelsiz de fotoğraflar mısın demiştim, bu şekilde aradaki fark çok daha güzel belli oluyor, teşekkür ederim dikkate aldığın için :)

  Reply
  1. ojemrujumrimelim

   Güzellik Tutkusu,Çok teşekkür ederim o senin güzel görüşün bence :))) Dalinle yıkamak dışında özel birşey yapmıyorum :) Rica ederim. Eksiklerim olursa hemen telafi etmek isterim. Çok sevgiler…

   Reply
 2. chunli

  Bir öncekine göre daha akışkan yapıya sahip olması nedeniyle bende beğendim :D dediğin gibi fırcayı dikkatli kullanmak gerekiyor.. :) Kirpikleri gayet güzel belirgin yapıyor :)

  Reply
 3. elif y

  hediye cekilişleri olacagından nasıl haberdar olabılırım :) sizle iletişime gecmek ıcın

  Reply
 4. Yelız e

  Kırpıklerınızın rımelsız halıde gayet uzunmus rımelle de daha guzellesıyo masallah bırde twıtter ve facebook um olmadıgı ıcın sıze buradan gecmıs olsun demek ıstıyorum

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>