MAC Alluring Aquatic Refined Golden Bronzer

21 Ağustos 2014

Güneşin ve yazın etkisini makyaja en iyi yansıtan ürünler arasında kuşkusuz bronzerlar başı çekiyor. Geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan ve müthiş ambalajlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Mac Cosmetics' in Alluring Aquatic Koleksiyonu'ndan Refined Golden Bronzer günün konuğu!

M.A.C Alluring Aquatic Refined Golden Bronzer

Mac_Alluring_Aquatic_Refined_Golden_Bronzer3

Öncelikle koleksiyonun ambalajlarını, tasarımını çok beğendim. Paketlerin üstünde su damlacıkları efekti var. Oldukça şık ve dikkat çekici görünüyor.

Mac_Alluring_Aquatic_Refined_Golden_BronzerRefined Golden Bronzer, yumuşak yapılı pigmentasyonu yüksek turuncuya dönük kirli kahverengi – bronz tonlarında ışıltılı bir ürün. Altın renkli mikro parlak ışıltılar var ancak kesinlikle sim değil ve yüzünüzü disko topuna çevirmiyor. 

Mac_Alluring_Aquatic_Refined_Golden_Bronzer1

Refined Golden, açık tenlilerde rengi yoğun olarak belli olurken benim gibi NC 40-41arası esmer-bronz tenlerde tamamen doğal güneş bronzluğu etkisi yaratıyor.

Mac_Alluring_Aquatic_Refined_Golden_Bronzer6Açıkçası açık tenlilerde kirli bir görüntü yaratabilir bence buğday, esmer ve bronz tenlilere göre bir bronzer. Buğday, esmer ve bronz tenlileri sağlıklı gösteriyor. Işıltılı olduğu için yüz kontürleme için uygun olduğunu sanmıyorum. Tam anlamıyla yazın kullanılabilecek ışıltılı bronzer. 

Mac_Alluring_Aquatic_Refined_Golden_Bronzer4Mac_Alluring_Aquatic_Refined_Golden_Bronzer5En güzel uygulamayı Sigma F35 fırça ile yapıyorum.

Mac_Alluring_Aquatic_Refined_Golden_Bronzer2Olmazsa olmaz bir bronzer değil, yazın tene doğal bronzluk kattığı için seviyorum ama tek bir bronzer seçme şansım olsa kesinlikle şu yazımda tanıttığım M.A.C Give Me Sun! 'ı seçerdim.

Sevgiler :) 

You Might Also Like

5 Yorum

 • Cevapla Başak 20 Eylül 2015 at 13:00

  Fiyatı ne kadar acaba ?

  • Cevapla ojemrujumrimelim 22 Ekim 2015 at 08:58

   Merhaba Bu koleksiyon ürünüydü alalı çok zaman oldu inanın hatırlamıyorum :(

 • Cevapla Janserey 21 Ağustos 2014 at 09:32

  Bronzer tavsiyelerinizi ilgiyle takip ediyorum ancak bronzerın nasıl kullanıldığını tam olarak bilmiyorum.Bronzer nasıl sürülür/uygulanır konulu bir yazı hazırlarsanız benim gibiler için çok faydalı olacağını düşünüyorum.Mutlu günler dilerim.

  • Cevapla ojemrujumrimelim 21 Ağustos 2014 at 09:33

   İlginiz için çok teşekkür ederim. Tabii ki hazırlarım çok sevgiler :)

   • Cevapla Janserey 21 Ağustos 2014 at 10:47

    Ben de ilginiz için teşekkür ederim.Dört gözle bekliyorum.İyi çalışmalar..

  Bir Yorum Yaz