MAC In Extreme Dimension Lash Mascara

07 Nisan 2014

MAC'in hemen hemen tüm ürünlerini severek kullanırım geçmiş yazılarımdan da bilirsiniz bağımlısı olduğum ve tekrar tekrar aldığım ürünleri var. Ancak bu zamana kadar bir türlü MAC'in maskaralarıyla yıldızım barışmamıştı. M.A.C' ten kendime uygun bir rimel bulamadım derken kış aylarında MAC In Extreme Dimension Lash Mascara ile tanıştım.

Mac_In_Extreme_Dimension_Lash_Mascara5

MAC In Extreme Dimension Lash Mascara'yı açıkçası yine büyük beklentilerim olmadan aldım ama bu kez yanıldım :) 

MAC In Extreme Dimension Lash Rimelin silikon yapıda sık taraklı bir fırçası var. Ancak dikkatli bakıldığında farklı tasarımda bir fırça olduğu görülüyor, taraklı yapıların arası 3 bant halinde ayrılmış. Bu sayede kirpikleri tek tek ayırıp taradığınız gibi yoğun maskara uygulaması da yapabiliyorsunuz.

Mac_In_Extreme_Dimension_Lash_Mascara6

İlk olarak taraksız bant kısımla uygulama yapıp kirpiklerinize yoğun olarak ürün alıyorsunuz sonra taraklı kısımla ürünü kirpiklerinize sürüyorsunuz. Tarama işlemiyle ürün dipten uca yayılıyor ve kirpikler kalkık uzun bir görünüme sahip oluyor. Fırçanın düz kısmı ile alt kirpiklerinize rahat uygulamalar yapabiliyorsunuz. 

Mac_In_Extreme_Dimension_Lash_Mascara3

2 kat uygulamanız yeterli hem siyah hem yoğun görünüm sağlıyor. Kat sayısını abartırsanız topaklanma sorunu yaşayabilirsiniz. Fırçaya çok yoğun ürün geldiği için kat sayısı arttıkça olumsuzluklar yaşayabilirsiniz.

Mac_In_Extreme_Dimension_Lash_Mascara2

MAC In Extreme Dimension Lash Maskara, uzun siyah kirpik isteyenlerin favorisi olacaktır. Çok yoğun hacim sağlamıyor, tek kat kullanarak doğal görünüm elde edebilirsiniz. Zaten hacimli kirpikleriniz varsa ekstra uzunluk ve siyahlıkla takma kirpik etkisi yaratıyor. Kirpiklere ağırlık yapmıyor. Ben çok beğendim. 

Mac_In_Extreme_Dimension_Lash_Mascara4

Fiyatı : 62 TL

Temizlemesi kolay, Garnier Bioderma gibi makyaj temizleme sularıyla bile çıkarabiliyosunuz.

Mac_In_Extreme_Dimension_Lash_Mascara1

Kirpiklerimde iki kat uygulanmış halini görüyorsunuz…

Mac_Farpaleti_meltbyheart7

Mac_Farpaleti_meltbyheart8

Mac Mağazalarından veya Mac Türkiye'nin web sitesinden online olarak sipariş edebilirsiniz.

Sevgiler :) 

Makyaj Blogu:

 • mac rimel
 • mac maskara
 • mac rimel kullananlar
 • mac rimel fiyatlari
 • mac maskara kullananlar
 • mac maskara fiyat
 • mac rimel fiyatı
 • mac rimel nasıl
 • mac volume mascara
 • rimel maskara mac

You Might Also Like

6 Yorum

 • Cevapla Yağmur 27 Aralık 2015 at 16:17

  Merhaba, öncelikle yorumlarınıza özellikle hiç üşenmeden en ince ayrıntılara kadar Verdiğiniz bilgiler için cok teşekkür ederim.Kendi adıma benim gibi makyajı yeni yeni Çözen biri için çok faydalı oluyor☺️ancak size uzun zamandır kafamda soru işareti oluşturan bir konuyu danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  Benim kirpiklerim yoğun değil ve kahve tonlarında o Yüzden pek belirgin olmuyor.Bu ara 3ürün Arasında kaldım 1benefit they are renk deluxse 2mac bu tanıttığınız ürün 3.clinque high lenghths sizce hangisini denemeliyim

 • Cevapla Cansu 07 Nisan 2014 at 22:14

  Ben de geçenlerde Capacity Mac'te makyaj yaptırdığımda Ebru mua makyajıma son dokunuşu bu maskarayla yaptı ve sonuç gayet tatmin ediciydi!

 • Cevapla kozmetikitap 07 Nisan 2014 at 11:04

  Merhaba bu maskarayı geçenlerde bir set içinde aldım. Elimde They're real ve clinique high impact maskara da var ancak hala hazırda açılmış çok sayıda maskaram olduğu için stokta bekletiyorum bunları gerçi high impact ve they' re real in deneme boylarını kullandım ikisinide beğendim. blogundaki tüm maskara yaılarını gözden geçirdim bu maskaraları sende deneyimlemişsin üçü arasında bir seçim yapacak olsan hangisi :)

   

  • Cevapla ojemrujumrimelim 07 Nisan 2014 at 11:19

   Merhaba ! 

   Ne kadar zor bir soru olmuş, 3 prenses arasından en güzelini seçmek … 

   Sanırım ben  They’re Real i seçerdim. Maskaranın kirpik yapısına uyması çok önemli ve bizim kişisel zevkimize. Üçü de benzer aslında ama They’re Real çok ayrı…  Özel günlerde hep onu tercih ederim özel olduğu için ;) 

 • Cevapla ilknur-kozmetikblogu 07 Nisan 2014 at 09:57

  umarım bir gün bende kısa seyrek ve dümdüz olan kirpiklerime waaooouuuww dedirtecek maskarayı bulabilirim

  • Cevapla ojemrujumrimelim 07 Nisan 2014 at 11:19

   Deneye deneye bulunuyor canım hemde bir kaç tane birden ;) Neden olmasın ;)

  Bir Yorum Yaz