MAC Stereo Rose MSF

20 Haziran 2014

Son günlerde yanaklarımdaki doğal ışıltının kaynağı MAC Stereo Rose Mineralize Skinfinish.

Mac_Stereo_Rose_Msf1

Aslında MAC' in MSF' lerinin büyük hayranı olduğumu da buradan belirtmeliyim. Yıllardır olmazsa olmazım 'Soft & Gentle' aydınlatıcım, yakında tanıtacağım olağanüstü bronzer ' Give Me Sun' ve yıllardır severek kullandığım pudram 'Medium Plus' bunlara örnek.

MAC Stereo Rose Mineralize Skinfinish'le ilk olarak bir kaç sene önce tanıştık. Ancak sınırlı sayıda satışa çıktığı için ben dahil bir çok makyaj sever ürünü kaçırdı.

Mac_Stereo_Rose_Msf2

Bu yıl biraz değişmiş olarak 'A Fantasy of Flowers' Koleksiyonu ile yeniden sınırlı sayıda raflarda yerini aldı. Stereo Rose çok ünlü ve makyaj camiasında sansasyon yaratan bir ürün çünkü makyaj dolabımızda joker olarak nitelediğimiz yardımcılardan. Ben genellikle allık olarak kullanıyorum. Ten ayrımı gözetmeksizin hem esmer hem de açık tenlerde ayrı güzellikte duran bir ürün. 

Mac_Stereo_Rose_Msf3

Açık tenlilerde kendini daha çok belli edeceği gibi esmerlerde cilde hafif renk verip, ışıltı katarak sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Bronz tene, Fix+ ile ıslattınız fırçanızla uygulama yaparsanız daha metalik, ıslak gibi hoş bir yansıma elde edebilirsiniz. Tatile giderken mutlaka yanıma alacaklarım arasında ! Yanaklarıma güneş öpücüğü etkisi yaratsın istiyorum.

Mac_Stereo_Rose_Msf6

Mercana dönük pembe-şeftali rengi. Toz toz görünmüyor kadife gibi duruşu var.

Mac_Stereo_Rose_Msf5

Azıcık uygulamak sağlıklı görünmek için yeterli. Aydınlatıcı kullanmaya gerek kalmıyor. Ben bu tarz ürünleri uygularken Real Tecniques Core Collection'da yer alan Contour Brush'ı kullanıyorum. Koca yanaklı değilseniz ya da burnunuza yakın bölgede gözenekleriniz varsa allık uygulamak için bu fırça en iyisi.

Fiyatı : 86 TL 

Mac_Stereo_Rose_Msf3

Uzun süre rahatlıkla kullanılabilecek büyük boyutlu, standart M.A.C Msf gramajına sahip.

Hala bulunuyor mu emin değilim ancak Mac Türkiye' nin web sitesini ara ara incelemenizde yarar var.

Sevgiler :) 

You Might Also Like

1 Yorum

  • Cevapla viva 20 Haziran 2014 at 20:41

    MSFleri hic denemedim, birdahaki Counter ziyaretimde bir deneteyimde yüzümde, bukadar memnun olduguna göre vardir bir hikmeti :)

  • Bir Yorum Yaz