Make Up For Ever Far Bazı

29 Aralık 2014

Yılın son pazartesi günü, yağlı göz kapaklara sahip makyaj severleri sevindirici bir ürün konuğum!

Make Up For Ever Eye Prime

MUFE_Eye_Prime3MUFE Far Bazı, pudra ile sabitlemeye gerek kalmadan farı ve kapatıcıyı tüm gün bozulmadan tutan bir ürün. Özellikle yağlı göz kapaklarınız varsa bu ürünü en çok siz seveceksiniz çünkü yağ kontrolü sağladığı için mevcut yağı emiyor ve gün boyunca tekrar parlama yağlanma olmasına izin vermiyor. Gün boyunca far ve kapatıcı sürdüğünüz gibi kalıyor. 

MUFE_Eye_Prime2Kolay taşınabilir, sünger aplikatörlü bir ambalajı var. Kaş maskarası boyutlarında, böylelikle cüzdana bile sığabiliyor. Make Up For Ever Eye Prime, renksiz bir ürün. Sünger aplikatörüyle göz kapaklarınıza yeterli ürünü sürüp, zaman kaybetmeden parmaklarınızla dağıtmalısınız. Hızlı kuruyor ve hemen sabitleniyor. Uygulama sonrası pürüzsüzleşip matlaşıyor.

MUFE_Eye_Prime1Dağıtma işlemi bittikten sonra bir kaç saniye bekleyip parmaklarınızı yeniden göz kapaklarınızda gezdirirseniz, çizgi aralarında kalan kısımları da tamamen pürüzsüzleştirmiş olursunuz.

Farın kalıcılığını 7 saate kadar uzatıyor.

Ürün 5.5 ml, fiyatı 56 TL 

MUFE_Eye_PrimeMake Up For Ever Mağazaları ve Sephora Mağazaları'ndan alabileceğiniz gibi online olarak MakyajTrendi.Com'dan da sipariş edebilirsiniz.

Sevgiler :) 

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz