Marc Jacobs Lola ve Balerin.com Alışverişi

23 Aralık 2013

Herkese mutlu haftalar, günün ilk konuğu çok süslü bir parfüm. 'Marc Jacobs Lola'

Geçtiğimiz haftalarda şu yazımda 2014 planlarım içinde Marc Jacobs Lola' yı denemek istediğimi yazmıştım. Yılın bitmesine az bir zaman kala kavuştuk ve sıcağı sıcağına yazıyorum. Belki yılbaşı akşamı size Lola eşlik etsin istersiniz :)

Marc_Jacobs_lola2

 Marc Jacobs Lola ilk olarak gösterişli şişesiyle dikkat çekiyor. Mor dikkat çekici şişesini dore kemerli bir çiçek kapak süslüyor. Öncelikle gözleri tam anlamıyla dolduran bir parfüm.

Koku anlayışı herkese, her tene, her zevke göre farklılık gösterir. Marc Jacobs Lola, çekici bir çiçek kokusu, kokumla imza atarım diyenlerin seveceği tarzda bir parfüm. Hafif bir koku, baharatlı çiçek kokusu diyebilirim.

Marc_Jacobs_lola

Marc_Jacobs_lola1

Kokunun tepe notasında pembe biber tanesi, kırmızı greyfurt, armut; kalp notasında menekşe, yasemin, gardenya ve dip notasında gül, pembe lotus ve sardunya var. 

Belki bu yüzdendir kokunun çekiciliği …  

Almadan önce araştırma yaparken bir çok kişi tarafından beğenilen bir koku olduğunu gördüm. Tabii zevkine hitap etmeyenler de var. Ben kokuyu beğendim, zaten testerını deneyip almaya karar vermiştim. Benim tenimle oldukça uyumlu. Ancak çantamda taşımaya uygun bir parfüm değil. O süslü şişesi zarar görür diye makyaj odamın baş köşesine koydum.

Bendeki 100 ml. Kendisi özel gün parfümüm oldu.

Fiyatı: 235 TL

Marc_Jacobs_lola4

Araştırmalarım sonucunda en uygun fiyatlı seçenek Balerin.com'da yer alıyordu ve oradan sipariş verdim.

150 TL üzeri alışverişlerde 20 TL indirim sağlayan, kod ile piyasa fiyatının epey altına satın alabiliyorsunuz.

İndirim Kodu : OJEBKN 

Alışverişimin en başından sonuna kadar ilgili bir müşteri hizmetleri vardı. Tüm sorularımı sıkılmadan yanıtladılar. Siparişimi verdikten 3 gün sonra kargom bana ulaştı. Mng kargo ile yolluyorlar. Kredi kartına 12 taksit imkanı da var. Parfümüm orijinal kutusunda ve özenle paketlenmiş bir şekilde geldi. Ayrıca hediye olarak takı organizerı yollamışlardı :) İstediğim parfümü hem daha ucuza hem de hediyesiyle birlikte aldım daha ne isteyim :) 

Şuradan Balerin.com'a ışınlanabilirsiniz.  Tıktık 

Marc_Jacobs_lola3

Sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak parfüm ya da parfüm seti düşünüyorsanız ve alışveriş merkezlerine gidecek zamanınız yoksa sizlerde benim gibi online olarak Balerin.com'dan sipariş edebilirsiniz.

Bu arada Marc Jacobs Lola'yı merak edip almak istiyorsanız, önce testerını deneyin benim gibi ilk anda vurulursanız hemen sipariş edin ;)

Mutlu Yıllar :) 

Makyaj Blogu:

  • marc jacobs lola

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz