Max Factor Masterpiece Glamour Extensions Maskara

09 Haziran 2015

Maskara kullanmaya ilk Max Factor markası ile başladım. Markanın maskaralarını her zaman başarılı buluyorum, hatta drugstore maskaraları arasında en iyi diye nitelendirilebilir.

Max_Factor_Master_piece_Maskara3Markanın yepyeni ürünü Max Factor Masterpiece Glamour Extensions Maskara günün konuğu !

Max Factor Masterpiece Glamour Extensions Maskara, iki tarafı düz diğer iki tarafı silikon taraklı fırçaya sahip. Aralıklı ince taraklara sahip kısımları, en kısa kirpiklerden başlayarak en uzun kirpiklere kadar tek tek tarayıp kaldırıyor.

Max_Factor_Master_piece_Maskara1Bu kısım aynı zamanda tüm kirpiklere eşit ürün uygulamayı sağlıyor. Fırçanın bu yapısı çok hoşuma gitti. Düz kısım ise daha fazla ürün uygulanmasını amaçlıyor. Tek katta gözle görülür belirginlik ve tek tek taranmış kıvrılmış kirpikler dikkat çekiyor. Ancak benim gibi yoğun ve takma kirpik görünümünü seviyorsanız 2 hatta 3 kat uygulayabilirsiniz. Çünkü maskaranın çalışma stili şöyle; önce kirpikleri uzatıyor katları uyguladıkça hacim veriyor. Yani hacimi sonradan veriyor.

Max_Factor_Master_piece_Maskara4Kirpiklerimde dipten uca 2 kat uygulanmış halini görüyorsunuz. Bence maskaranın işlevi kirpikleri tek tek ayırıp taraması.

Max_Factor_Master_piece_MaskaraÖzel tarağı adeta alt kirpiklere maskara uygulamak için tasarlanmış! 

Max Factor Masterpiece Glamour Extensions Maskara'nın seyrek ince dişli fırçasını kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar; – Seyrek dişli fırçasının arasına fazla miktarda ürün geliyor, fırçayı tekrar tekrar ürüne batırmaya gerek yok dipten uca tarayarak, homojen bir şekilde ürünü taraklı fırça yardımıyla uygulamak gerekiyor. Tarama işlemini yeterince yapmazsanız kirpikleriniz yapışabilir.

Max_Factor_Master_piece_Maskara2Seyrek ve kısa kirpiklere sahipseniz Max Factor Masterpiece Glamour Extensions Maskara'ya şans verebilirsiniz. 

Fiyatı : 32 TL 

Max Factor ürünlerini Watsons Mağazalarında bulabilirsiniz. İndirim zamanlarını takip ederek yarı fiyatına alma şansınız da var!

Sevgiler :) 

Makyaj Blogu:

 • max factor rimel blog
 • max factor blog
 • max factor ürünleri blog
 • max factor masterpiece glamour extensions mascara
 • max factor rimel fiyatları
 • max factor ojem rujum rmelim
 • max factor masterpiece glamour extensions maskara
 • max factor masterpiece glamour extensions 3- in-1 volumising mascara
 • max factor glamour effect
 • gratis max factor

You Might Also Like

2 Yorum

 • Cevapla merve 17 Şubat 2016 at 17:51

  Ya bisey dicemde gercekten boyle disari cikiyomusun kimse uyarmiyomu? Topak topak olmus kirpiklerin ve gercekten hic hos durmuyo .bunu yargilamak icin demiyorum ama ilkte okuyunca yazini aa guzel demekki maskara baya dedim gozunun fotografini gorunce cok yanildigimi farkettim .yani guzel durmuyo hic bu sadece benim yorumum benim dusuncem kirilmani istemem

  • Cevapla Sinem 20 Nisan 2017 at 18:39

   Kesinlikle senin gibi düşünüyorum.Bende kırılmanı istemem ama bildiğin kirpiklerin kirpi gibi duruyor maskarayı alacaktım fakat almaktan vazgeçtim şoka uğradığımı da söylemeden geçemeyeceğim.

  Bir Yorum Yaz