Neutrogena Norveç Böğürtlenli Besleyici Seri

31 Ocak 2014

Neutrogena'nın yepyeni bir serisi ayın ve haftanın son iş gününde konuğumuz. 

Neutrogena Norveç Böğürtlenli Besleyici Seri

neutrogena_bogurtlenli1

Neutrogena Norveç Böğürtlenli Besleyici Seri, kutup soğuğunda bile hayatta kalabilen  meyve Norveç Böğürtleni ile formüle edilmiş ve Norveç Formülü ile cildin nemini 3 kata kadar artırdığı klinik olarak kanıtlanmış. İskandinav altını olarak da bilinen Norveç Böğürtleni, eşsiz özellikleri sayesinde çevresel saldırılara karşı bir kalkan görevi görüyor. Norveç Formülünün nem uzmanlığını ve aşırı soğuklara dayanabilen bir İskandinav süper meyvesi olan Norveç Böğürtlenini bir araya getiren bu seri, kuru ve nemsiz kalan ciltleri yumuşatıyor ve nemlendiriyor. 

Neutrogena'nın yeni serisi Norveç Böğürtlenli Besleyici Bakım Serisi olarak 5 farklı üründen oluşuyor. Besleyici bakım kremi, besleyici losyon, el kremi, ayak kremi ve dudak nemlendiricisi …

neutrogena_bogurtlenli

Ben besleyici bakım kremi, el kremi ve dudak nemlendiricisini kullandım.

Hatta dudak nemlendiricisi o kadar iyi geldi ki çantamdan eksik etmiyorum.

neutrogena_bogurtlenli2

Sabahları evden çıkmadan önce sürüyorum yumuşacık, pürüzsüz bir etki bırakıyor ve öğlene kadar etkisi devam ediyor. Daha sonra ihtiyaç duyduğum anlarda uyguluyorum. 1 haftada dudak çatlaklarım toparlandı, gerilmeler ortadan kalktı. Renksiz olduğu için mat rujlarımın altına rahatlıkla sürüyorum. Çok beğendim. Ayrıca rahatsız etmeyen hoş bir kokusu var. Ocak ayı boyunca vazgeçilmezim oldu !

Fiyatı : 8,90 TL 

Neutrogena Norveç Böğürtlenli Besleyici Bakım Kremi, 

neutrogena_bogurtlenli4

Sitemde gezindiğinizde Neutrogena ürünlerinin çoğunu kullandığımı ve genelde beğendiğimi göreceksiniz. Neutrogena Norveç Böğürtlenli besleyici bakım kremi de özellikle duş sonrası kollarıma, bacaklarıma kullandığım bir krem. Meyveli kokusu var.

200 ml Fiyatı : 11,90 TL

Neutrogena Norveç Böğürtlenli Besleyici El Kremi, 

neutrogena_bogurtlenli3

Ağır bir el kremi değil elleri yapış yapış yapmadan ve yağlandırmadan nemlendiren bir krem. Neutrogena'nın el ve tırnak bakım kremini andırıyor. Hemen emiliyor ve uzun süre yumuşacık etkiyle geziyorsunuz. Yağlı cildiniz varsa sizlerinde rahatlıkla kullanacağı bir el kremi.

75 ml Fiyatı : 13,90 TL 

Sevgiler :) 

*Basın ürünüdür. Objektif yorumlarımı içerir.

 

Makyaj Blogu:

  • neutrogena besleyici bakım kremi kullananlar
  • neutrogena el kremi blog
  • neutrogena besleyici bakım kremi blog
  • neutrogena norveç böğürtleni nasıl
  • neutrogena norvec is for what

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz