Real Techniques Bold Metal Fırçalar

23 Şubat 2016

Real Techniques fırçaların en yeni ve lüks serisi Bold Metal Koleksiyonu. Koleksiyondan, sık kullanabileceğim 3 fırçayı aldım. Kozmela indiriminden aldığım için oldukça ekonomik bir alışveriş oldu çünkü Bold Metal Koleksiyonu’na ait fırçalar diğerlerine nazaran biraz daha pahalı. İndirim zamanlarını takip edip almak en mantıklısı…

Real Techniques Bold Metal koleksiyonuna ait fırçalar; gold, rose gold ve silver renklerinde. Çok şık duruşları var. Beyaz sık tüylere sahip kolay temizlenebilen yapıları var.

Bendeki fırçalar;

300 numaralı Konik Allık Fırçası (Real Techniques Tapered Blush 300);

Real_Tecniques8

Uca doğru sivrilen bir yapısı olduğu için allığı tam istediğiniz bölgeye doğal bitişle uygulamanızı sağlıyor. Geniş yanaklara sahip değilseniz ya da sadece elmacık kemiklerinizin üstüne uygulama yapmak istiyorsanız çok uygun bir fırça.

Real_Tecniques9Bembeyaz yumuşacık kılları var, aynı zamanda aydınlatıcı uygulamak için de kullanılabilir.

Real_Tecniques11Sanırım koleksiyonda en çok sevdiğim fırçalardan birisi çünkü ben allık uygularken bu tarz fırçalarla daha başarılı sonuçlar alıyorum.

301 numaralı Düz Kontür Fırçası (Real Techniques Flat Contour 301);

Real_Tecniques6Kontür hattını kusursuzca belli etmek için tasarlanmış bir fırça, elmacık kemiklerinizi çıkarmak için, kontür hattına dümdüz bir uygulama yapmanıza yardımcı oluyor.

Real_Tecniques5Hem krem hem de toz ürünler için kullanılıyor.

Real_Tecniques3Sık kıllı ve düz uçlu olduğu için tam olarak bu iş için tasarlanmış, orta boyda ne çok kalın ne de çok ince…

ve 201 numaralı Sivri Uçlu Crease Fırçası (Real Techniques Pointed Crease 201);

Real_Tecniques12Sivri uçlu, yoğun kıllara sahip bir fırça. Gözün katlanma yerine far uygulamak ve onları tam olarak karıştırmak için düşünülmüş.

Real_Tecniques14Ben aynı zamanda bu fırçayı burnumu kontürlemek ve dudak üstüme aydınlatıcı sürmek için kullanıyorum.

Real_Tecniques13Kalem fırçaların daha kalın yapılısı, bu tarz fırçalar işimizi kolaylaştırması açısından mutlaka koleksiyonumuzda olması gereken fırçalardan.

Real_Tecniques15Real Techniques Bold Metal fırçalar ülkemizde maalesef uçuk fiyatlara satılıyor fakat indirim dönemleri takip edilirse çok uygun fiyata alınabilir. Ben Real Techniques Bold Metal fırçaları yılbaşı indirim döneminde Kozmela‘dan %50 indirimli olarak aldım. Kargom 2 günde bana ulaştı. Siz de benim gibi indirim dönemlerini takip ederek ihtiyacınız olan fırçaları daha uyguna alabilirsiniz.

Sigma’nın yeni fırçaları da çok yakında burada olacak…

Sevgiler :) 

Makyaj Blogu:

 • eklips metal makyaj fırçaları
 • en pahalı makyaj fırçaları
 • real techniques kontur fırça
 • real techniques metal fırçalar

You Might Also Like

3 Yorum

 • Cevapla Seyma 23 Şubat 2016 at 23:00

  Merhaba :) Bahar ayina ait ornek bir video yapabilir misiniz, ornek olsun bahar ayinda makyaj yapimiyla ilgili :) severek takip ediyorum sizi

 • Cevapla inci 23 Şubat 2016 at 10:38

  Bende kontür fırçası dışında iki fırça da var. özellikle allık fırçasını çok çok çok seviyorum <3

 • Bir Yorum Yaz