Shiseido Bio Performance Advanced Super Revitalizing Cream

23 Haziran 2016

Bitene kadar beğeniyle kullandığım kremim günün konuğu!

Shiseido Bio Performance Advanced Super Revitalizing Cream

Kış ayları sonunda kullanmaya başladım ve haziran başında bitirdim. Shiseido cilt bakım ürünlerinin bir çoğuna hayranı olduğum bir Japon markası. Özellikle Bio-Performance serisi benim cildime çok iyi geldi. 30’lu yaşlarda pek maceracı olamıyorum cildimin temel hassasiyetlerini göz önünde bulundurup ona en iyi gelen ürünleri tekrar tekrar alıp yoluma devam ediyorum. Shiseido Bio Performance Advanced Super Revitalizing Cream‘de onlardan birisi. 

IMG_0008

Shiseido Bio Performance Advanced Super Revitalizing Cream‘i her sabah yüzümü yıkadıktan sonra masaj yapar gibi dairesel hareketlerle cildime uyguladım. Kırık beyaz renkli, çok kremsi değil fakat jelimsi de olmayan likit kıvamda bir krem. Hemen emiliyor, cildimin nemlendiğini anında hissediyorum. Azıcık ürün tüm yüze yetiyor. Üzerine rahatlıkla makyajımı yapıyorum hatta cildimi o kadar iyi nemlendiriyor ki fondötenler üzerinde maske gibi ya da pul pul görünmüyor. İyi bir makyaj bazı diyebilirim.

IMG_0006

Gelelim beni asıl etkileyen özelliklerine; Shiseido Bio Performance Advanced Super Revitalizing Cream, cildi sıkılaştırıyor bunu 2 haftalık kullanımda hissedebiliyorsunuz ayrıca sivilce yapmadan nemlendirip, canlı görünmesini sağlıyor. Çok fazla ince çizgim yok fakat olanlarda kremi kullandığım süre zarfında artıp derinleşmedi. Tam olarak anti-aging ürünü diyebilirim. Bence kuru ve kuru/karma ciltler özellikle de 30’lu yaşlardaysa çok sevebilir, düzenli kullandığı kremi haline getirebilir.

Shiseido BioPerformance

Shiseido Bio Performance Advanced Super Revitalizing Cream, cilt dokusunu pürüzsüz gösteriyor. Ben kremi dibini görene kadar kullandım, etkisini de çok beğendim. Tek olumsuz özelliği maalesef fiyatı, her bir kuruşu hak ediyor tabii ki ancak daha ekonomik olması çok daha iyi olurdu.

Fiyatı : 349 TL

Shiseido ürünlerini online olarak makyajtrendi.com‘dan alabilirsiniz.

Sevgiler :)

Makyaj Blogu:

 • shıseıdo bio performance
 • BİO PERFORMANCE krem ne ise yarar
 • shiseido bio performance glow revival serum kullananlar

You Might Also Like

3 Yorum

 • Cevapla Gülsüm 02 Ekim 2016 at 09:10

  14 ml testir denedim bu bana 1 ay yetti güzel bir ürün fakat çok pahalı fiyatına göre indirimde bulursam alabileceğim bir ürün

 • Cevapla Hatice 06 Temmuz 2016 at 11:09

  Soran oldu mu bilmiyorum ama bir çok kez ojelerini günlük değiştirdiğinden bahsetmişsin. Yeniden oje sürmeyi akşamları mı yapıyorsun ya da sürdüğün ojelerin yastık, nevresim vs. İzi olmasını nasıl engelliyorsun?

 • Cevapla ESRA pekcan 23 Haziran 2016 at 23:32

  merhaba ,
  Bu kremi tanıtan resimde ki ruj ve allığın markası nedir acaba? paylaşır mısınız?

 • Bir Yorum Yaz