Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Fondöten SPF20

14 Şubat 2017

Shiseido ‘nun son günlerde makyaj artistleri tarafından önerilen ve özelliği bakımından mucizevi fondöten olarak adlandırılan ürünü Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Fondöten SPF20 günün konuğu! 

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Fondöten SPF20

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Fondöten SPF20, kapatıcılığı ortanın biraz üstünde oldukça likit yapıda hafif bir ürün. Cildinizde varlığını hiç hissetmiyorsunuz ve mat yapıda olmasına rağmen cildinizin ışıltısını da alıp götürmüyor. Hem mat hem canlı duruş sağlayan bir ürün. Karma, karmadan yağlıya dönük ciltler eminim çok sevecektir çünkü gün içinde oksitlenme ya da parlama yapmıyor :)

Likit yapıda olduğu için ciltte doğal duruş elde ediyorsunuz, siz makyajınızı çıkarana kadar da kalıcılığı sürüyor. Benim sivilceye meyilli kuru karma cildim var. Cildimi temizleyip çok iyi nemlendirdikten sonra uyguluyorum. Kullandığım süre boyunca olumsuz bir durum yaşamadım. (Alerji,sivilce vb)

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Fondöten SPF20, cilt ile senkronize oluyor yani cilt değişikliklerine uyum sağlıyor. Gözenek ve ince çizgi görünümünü minimize edip; gün boyu taze ve yenilenmiş bir görünüm sağlıyor.

Benim kullandığım renk Golden 3

Fiyatı : 179 TL 

Bir çok kozmetik mağaza zincirinden bulabileceğiniz gibi online olarak Makyaj Trendi‘nden de sipariş edebilirsiniz.

Sevgiler :)

You Might Also Like

3 Yorum

 • Cevapla Tubişş 02 Ağustos 2017 at 03:40

  Ben bunuda düşünüyorum. Kırmzı alt tonlu beyaz tenliyim kaç numarası uyar bna. Ten rengimi ifade edicek olursam özge gürel gbi yani sırf beyaz.
  Kaç nunarasını almalıyımmm

 • Cevapla Tubişş 02 Ağustos 2017 at 03:39

  Ben bunuda düşünüyorum. Kırmzı alt tonlu beyaz tenliyim kaç numarası uyar bna. Ten rengimi ifade edicek olursam özge gürel gbi yani sırf beyaz.
  Kaç nunarasını almalıyım

 • Cevapla Ayca 15 Şubat 2017 at 23:36

  Shiseido’nun urun kalitesini cok begeniyorum. Bu urun de hic bunun istisnasi degilmis gibi duruyor…

 • Bir Yorum Yaz

  biveteriner