Vichy Alışverişim

10 Ekim 2016

Son katıldığım Vichy Lansmanında markaya ait ürünleri detaylıca tanıyıp inceleme hatta tek tek deneme fırsatım oldu. Aslında lansman saç ürünlerine yönelikti fakat orada diğer ürünlerin etkisini görüp, dermatologlarından da diğer ürünlerle ilgili bilgi alınca eve gelip ihtiyacım olan bir kaç ürünü sipariş ettim. Vichy , ürünlerinin hepsinde Vichy Termal Suyu var. 

vichy_alisveris

Vichy, La Roche Posay gibi markaların ürünlerini ya eczanelerden ya da online satış yapan sitelerden bulabiliyorum. Online alışveriş her zaman daha karlı ve rahat olduğu için tabii ki masa başından kalkmadan sipariş veriyorum :)

vichy_alisveris1

Vichy Normaderm serisi özellikle sivilceli ve sivilceye meyilli ciltler için uygun, mevsim geçişlerinde ve özellikle regl dönemlerinde çıkan ve geçmek bilmeyen sivilcelerim için denemeyi planlıyorum. 3 Etkili Temizleyicisi ve Arındırıcı Jelini aldım.

vichy_alisveris4

Sürekli makyajla gezdiğim ve sık sık seyahat ettiğim için cildim çok kuruyup nemsiz kalıyor. Makyajımı bozmadan gün içinde cildimi nemlendirebilmek için termal su kullanıyorum. Termal su zaten benim cilt bakım rutinlerim arasında olduğundan düşünmeden siparişime ekledim bile!

vichy_alisveris3

Vichy Idealia serisi ürünlerini duymuşsunuzdur, Idealia BB Krem de merak ettiğim ürünler arasında…

vichy_alisveris5Son günlerde cilt maskeleri çok revaçta, markalar art arda maskeler çıkarıyor ve cilt bakımında en önemli aktörler arasında bu ürünler geliyor. Maskelerle ilgili geniş kapsamlı bir blog yazısı ve youtube videosu planladığım için Vichy’ nin de iki maskesini aldım. Biri Pore Purifying Clay Mask diğeri de Double Glow Peel Mask

Ben Vichy ürünlerini ‘ Dermokozmetika ‘ dan sipariş ettim ürünlerim iki gün içinde sorunsuzca bana ulaştı.

Tüm ürünleri deneyip etkilerini hem blog hem de Instagram üzerinden paylaşacağım. Öncelikli merak ettiğiniz ürün/ürünleri yorum olarak bırakırsanız ilk olarak onları yayınlayarak başlayabilirim.

Bu arada Vichy Ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye de markanın web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Sevgiler :)

You Might Also Like

Yorum Yok

Bir Yorum Yaz