Yılın İlk Temel Bakım Alışverişi

03 Ocak 2017

Yeni yılla birlikte tabii ki bol su içmeyi ve cildimde çizgilenmelerin etkilerini azaltmayı hedefledim. İnce eleyip sık dokuyarak ürün seçmeye ve düzenli bir şekilde uygulamaya özen gösteriyorum. Son yaptığım alışveriş cilt bakımı alanında 2017 yılında yine benimle olan ürünlere ait.

Geçtiğimiz günlerde şu yazımda Dermokozmetika alışverişimi yazmıştım. Sitede sevdiğim markalar indirimde olunca sepete attım. 

İşte alışverişimin yıldızları;

Dermologica Skinperfect Primer Spf 35, geçtimiz yıl yaz aylarından bu yana makyajımdan önce çok severek kullandığım bir üründü. Ayrıca güneş koruyucusu kullanmama gerek kalmadığı gibi ince çizgilerin görünümünü de nötrlüyor.Rahatlıkla makyajımı yapabiliyorum.

Dermologica Daily Microfoliant Yüz Temizleyici, cilt bakımı yaptırdığım bir klinikte uygulanmıştı ilk defa. Cildimdeki etkisini, ölü hücrelerden arınmasını çok beğendim. Toz şeklinde bir ürün. Farklı bir yapısı var. Çok yoğun makyaj yaptığım günlerde yorulan cildimi dinlendirmek için kullanıyorum.

Batiste Kuru Şampuan, hacimsiz saçlarımı hacimlendirmek için sürekli kullandığım müthiş bir ürün. Saçlarım temizken dahi uyguluyorum çünkü ekstra hacim veriyor. 

Ve tabii ki alışverişimde en önemli ürün Blistex Medplus Stick, malum kış şartları çok zorlu ve onca makyaja, mat ruja ve ayaza dudaklar dayanmıyor ciğer kıvamında paramparça oluyor bana bir gecede bu durumu düzeltecek ürünler lazım. Yıllardır bu konuda Blistex Medplus Stick’i tek geçerim. Bir tane cebimde bir tane makyaj çantamda olur.

Yılın ilk alışverişi tamamen zorunlu ihtiyaçlarımdan oluşuyor. Alışverişimi Dermokozmetika ‘dan yaptım. Ürünlerim yine ertesi gün sorunsuzca bana ulaştı.

Merak ettikleriniz olursa yorumlarınızı beklerim.

Sevgiler :)

 

You Might Also Like

1 Yorum

  • Cevapla Ayca 05 Ocak 2017 at 17:30

    Dermologica Daily Microfoliant Yüz Temizleyici’yi mutlaka deneyecegim. Tavsiye icin tesekkurler :)

  • Bir Yorum Yaz

    biveteriner