10 responses

 1. "
  Divadonnabella
  29 Kasım 2012

  Ben bu ürünü hiç beğenmemiştim ve ne yazıkki çöpe attım. o derece yani :(

  • "
   ojemrujumrimelim
   29 Kasım 2012

   Divadonnabella, Ciddi misin :((( Neden canım fazla mı geldi cildine ?

   • "
    Divadonnabella
    30 Kasım 2012

    Yok fazla gelmedi. Hiç bir etki hissetmedim. Moringa Serumunu çooook beğendim. Ama bu karışım hiç bir etki yaratmadı cildimde. Huiles et Baumes un bir serumu var. onu denedim. Muhteşemdi… gözeneklerim resmen küçüldü cildim parladı.. Bu benim fikrim tabiiki canım. Beğenmedim bu serumu hiç.

 2. "
  Kozmetik Dosyası
  29 Kasım 2012

  Canım ben bunu anneme alayım diyorum uygun değil mi son zamanlarda cildinin elastikiyetini kaybetmesinden parlaklığını yitirmesinden yakınıyor. Sen beğendiysen listeme ekliyorum :))

  • "
   ojemrujumrimelim
   29 Kasım 2012

   Kozmetik Dosyası, Canım tam o işe yarıyor aslında hazırda kullandığı bir anti aging kremide varsa kısa zamanda gözle görülür fark yapar. Şimdi indirimli hem.

 3. "
  SeZin
  29 Kasım 2012

  Ben de kullandım bu ürünü. Ama hiç bi olumlu etkisini görmedim. Loreal lift activ serumdan aldığım verimi alamadım. Onu tavsiye ederim. Ama yves roche nin hidravegetal nemlendiricisi güzel. Tavsiye ederim.

  • "
   ojemrujumrimelim
   30 Kasım 2012

   SeZin, teşekkür ederim ;) Almak isteyenlere fikir vermiş olur.

 4. "
  Jale
  25 Şubat 2014

  Kullanmaya başladım .çok enteresan sürdüğüm an cildim ürünü kabul etmiyor. Bende kese yapar gibi yüzümden çıkarıyorum. Neden ??? Bir türlü anlamış değilim.Yanıtlarsanız sevinirim

  • "
   ojemrujumrimelim
   25 Şubat 2014

   Sanıyorum size oldukça yoğun gelmiş. Fazla mı uyguluyorsunuz acaba ? Eğer ki olumsuz bir his yaratmaya başladıysa hassasiyet oldu demektir. Bırakın ürünü kullanmayın :(((

 5. "
  Breeze
  16 Ocak 2015

  Bu serinin nemlendiricisini tester olarak verdiler, amabaşka biri debu serinin yaşıma çok fazla olduğunu söyledi kullanmadım duruyor öyle. 30 yaş için erken mi acaba bu ürün?

Leave a Reply

 

 

 

Back to top
mobile desktop