Yves Rocher Protectyl Vegetal Spf 30 Parlaklık Veren Güneş Yağı

20 Ağustos 2014

Bronza yakın bir ten rengine sahip olduğum için tatilin ilk günü dışında yüksek faktörlü güneş kremleri kullanmıyorum. En fazla SPF 30 içerenleri kullanıyorum. Bu yıl tatilde soyulmadan dengeli bronzlaşmamı sağlayan güzel bir ürün günün konuğu!

Yves Rocher Protectyl Vegetal Spf 30 Güneşe Karşı Koruyucu Parlaklık Veren Yağ

Yves_Rocher_Protectyl_Vegetal

Ürün pompalı, sprey ürünler gibi püskürterek uygulanıyor. Cildi hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı koruyor. Ben her suya girip çıkışımda tenime yeniden uyguladım. Öyle güzel bir kokusu var ki, havuzda denizde her yeri mis gibi bir koku kaplıyor. Böyle bir parfüm olsa kesinlikle alırım. Tiare çiçeğinin kokusu yoğun olarak hissediliyor. 

Ürün güneş yağı olduğu için diğer tüm benzerleri gibi ilk uygulandığı an yapış yapış bir his bırakıyor. Deniz kenarında çok sorun edilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Uygulama sonrası teniniz parlak ve pürüzsüz görünüyor. Nemlendirmesi çok başarılı, ciltte hiç kuruluk olmuyor.

Yves_Rocher_Protectyl_Vegetal1

İçerdiği; Madagaskar Afloyası sayesinde cildin güneş ışınlarına karşı kendini koruma ve onarma mekanizmasını güçlendiriyor. Tiare çiçeği ise mis gibi kokusunun yanı sıra cildi besleyip, derinlemesine nemlendiriyor.

Fiyatı : 27.90 TL

Yves_Rocher_Protectyl_Vegetal2

Online olarak Yves Rocher' nin web sitesinden sipariş edebilir ya da Yves Rocher Mağazaları'ndan deneyerek alabilirsiniz.

Sevgiler :) 

You Might Also Like

1 Yorum

  • Cevapla meryem 01 Mayıs 2016 at 13:34

    Makyaj Blogu:

    protectyl vegetal 30
    protectyl vegetal 30 .Ben bu markayı güneş kremi olarak kullanıyordum.çok memunum fakat .karamürsel sen ALMISTIM.şimdi satılmıyor orada.hiç bir yerde bulamıyorum .nerden bula bilirim.VEYE aynı değerde ne onerirsiniz.

  • Bir Yorum Yaz

    biveteriner